HomeMagazinFARUK SALMAN, DENİZ SEKİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

FARUK SALMAN, DENİZ SEKİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

FARUK SALMAN, DENİZ SEKİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

SEKİ ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞUYOR

34 gün sonra özgürlüğüne kavuşacak olan Deniz Seki, Kaz Dağları’na gidip ruhunu dinlendirecek. Ardından konser maratonuna start verecek olan Seki için Faruk Salman da sürpriz bir düğün planlıyor.

Deniz Seki’nin özgürlüğüne kavuşmasına sayılı günler kaldı… Ünlü sanatçı, 2 buçuk yıldır kaldığı Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nden 5 Haziran saat 09.00’da tahliye olacak. Tam 34 gün sonra cezaevinden çıkacak olan Seki, Ramazan ayına denk gelen tahliyesini ruhunu dinlendirerek değerlendirecek.

TÜRKİYE’DE TATİL YAPACAK

Hapishaneden çıkar çıkmaz Avrupa’ya gideceği söylenen Seki’nin konuşulanların aksine, Türkiye’den başka bir yere gitmek istemediği ve hasret kaldığı ülkemizin eşsiz güzelliklerinin tadını çıkaracağı öğrenildi.

OTEL ARAYIŞINA BAŞLADI

Sanatçı, 20 günlük tatil içinde Kaz Dağları’nda karar kıldı. Seki için nişanlısı Faruk Salman ile dostları da otel arayışına girdi. Tatilin ardından kendini işlerine verecek olan şarkıcıya nişanlısı da bir sürpriz yapmayı planlıyor.

Cezaevindeyken kendisine evlenme teklifi eden aşkı Faruk Salman’ın düğün isteğini yakın dostlarının da bu mutlu gününde yanında olabilmesi için erteleyen Seki, bu fikre artık sıcak bakıyor. Nişanlısının tahliye olacağı günü iple çeken Salman’ın Ramazan’dan sonra sürpriz bir düğün düzenleyeceği de konuşuluyor.

VERİMHANE’DEN KONSERLERE

tatil sonrası hummalı bir şekilde çalışacak olan Seki; konserden konsere koşacak. Şarkıcı, hapishanede kendini geliştirmek için gitar, tiyatro ve drama, aşçılık, el becerisi, protokol ve sofra ile reiki enerji gibi toplam 6 kursa katıldı.

Seki, aldığı gitar kursu sayesinde sahnede enstrüman konusundaki hünerlerini sergileyecek. Cezaevi günlerinde onlarca şarkı sözü ve 2 kitap da yazan Seki, bunları yakın zamanda hayranlarının beğenisine sunmayı da planlıyor.

Kaynak: Takvim