HomeMagazinFARAH ZEYNEP ABDULLAH SEZENLERİNİ KORKUTTU

FARAH ZEYNEP ABDULLAH SEZENLERİNİ KORKUTTU

FARAH ZEYNEP ABDULLAH SEZENLERİNİ KORKUTTU

Başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’tan sevenlerini korkutan bir haber geldi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili detayları paylaşmaya devam ediyor.

Clubhouse adlı sosyal medya platformunda bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle testler yaptırdığını söyleyen Farah Zeynep Abdullah, herkesi şaşırttı.

Genç oyuncu “Boyun fıtığımın dışında tiroidimde de sıkıntı var. Kontroller sırasında doktorlar MS’ten şüphelendi… Hatta MS hastalığını araştırmak için benden, iki kez omurilik sıvısı alındı. İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım ‘Şampiyon’ filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. ‘Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım’ dedim.’ ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’a yapışan iki testin ardından gelen sonuç sevindirdi. Abdullah’ın MS hastalığı olmadığı ortaya çıktı.