HomeMagazinFarah Zeynep Abdullah Aşka Geldi!

Farah Zeynep Abdullah Aşka Geldi!

Farah Zeynep Abdullah Aşka Geldi!

Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’nda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, müzisyen sevgilisi DJ Artz ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. ‘Bergen’ isimli filmle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada yaptığı aşk paylaşımıyla dikkat çekti.

“İLK KAVGADA ARŞİVLENİR”

 Güzel oyuncu, DJ Artz ile çekildiği kareye Aleyna Tilki’nin, ‘Sen Olsan Bari’ şarkısındaki, “Çaldığın o kalbi yerine koy lütfen” sözlerini yazdı. DJ Artz ise paylaşıma esprili bir yorum yaparak “İlk kavgada arşivlenir” yazdı. Gerçek adı Efe Çelik olan ünlü DJ ve müzik prodüktörü DJ Artz de sevgilisiyle çekilen başka bir kareyi Instagram hesabından paylaştı.

AŞKINI İLAN ETTİ

31 yaşındaki Farah Zeynep Abdullah, sevgilisinin elini tuttuğu bu fotoğrafı 1 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak, aşkını ilan etti. Takipçileri, ünlü oyuncuya, “Mutluluklar” mesajları yağdırdı.

SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKMAMIŞTI

Abdullah, geçtiğimiz günlerde köpeklerinin kavgasını ayırırken sakatlandığını duyurmuştu. Sağ el serçeparmağı kırılan ve başparmak tırnağı çıkan Zeynep Abdullah, Instagram hesabından paylaşımda bulunmuştu. Konuyla ilgili açıklama yapan oyuncu, “Eylül’le Boldi kavga ederken araya girdim. Serçe parmağım kırıldı, başparmak tırnağım çıktı. Onu da diktiler. Olaylar olaylar…” ifadelerini kullanmıştı. Müzisyen DJ Artz, Abdullah’ı hastanede yalnız bırakmamıştı.