HomeMagazin“FAHRİYE ZARARDA KAPATIYOR”

“FAHRİYE ZARARDA KAPATIYOR”

“FAHRİYE ZARARDA KAPATIYOR”

Yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil’in hedefinde bu kez Fahriye Evcen vardı. Beyaz Tv’nin gündüz kuşağında yer alan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil geçtiğimiz günlerde Alişan’ın yeni doğum yapan eşi Buse Varol hakkında ağır eleştirilerde bulunmuş ve tepki çekmişti.

Setlere döneceği konuşulan Fahriye Evcen aylar önce iddia edildiği gibi gerçekten de bölüm başı 130 bin TL’ye imza attı. Bu konu “Söylemezsem Olmaz” ekibinin de gündemine girdi

“FAHRİYE ZARARDA KAPATIYOR”
Seren Serengil, ünlü oyuncu Fahriye Evcen hakkında: “Başladığı zaman en çok 5 bölüm gidiyor dizi, çok zararda kapatıyor” dedi. Fahriye Evcen hayranları ise ona 174 bölüm süren “Yaprak Dökümü” ve 30 bölüm süren “Çalıkuşu”nu hatırlattı.

Fahriye Evcen’in kariyeri için efsane dizi “Yaprak Dökümü” mükemmel bir başlangıç oldu. “Çalıkuşu” ise ona hayatının aşkı Burak Özçivit’i getirdi! Ama bu diziler dışında ünlü oyuncunun ekran karnesi kırıklarla dolu. Ünlü oyuncu sinemada inanılmaz bir başarı sergilerken, dizilerden yana yüzü pek gülmedi.