HomeMagazinFAHRİYE EVCEN’İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

FAHRİYE EVCEN’İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

FAHRİYE EVCEN’İN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

Oğlu Karan’a hamile olmasının ardından ekranlardan ve projelerden uzak olan Fahriye Evcen, bir markanın çekimleri için objektif karşısına geçti. Fahriye Evcen’in pozları sosyal medyada büyük ilgi görürken takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit’le nikah masasına oturan Fahriye Evcen, Karan’a hamile kalmasının ardından reklam projelerine ve dizilere ara vermişti. Karantina döneminde sosyal medyayı aktif olarak kullanan Fahriye Evcen, pozları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Bir marka için objektif karşısına geçen ve birbirinden güzel pozlar veren Fahriye Evcen 8 Mart’ta yaptığı paylaşımla takipçilerine “Bu çekim hepimiz için…” mesajını yolladı.

11 milyondan fazla takipçisi olan Fahriye Evcen’in pozları sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları ‘Fahriye Hanım ne yapıyorsunuz?’, ‘Burak abi bunu görünce kalpten gitmiştir’ ve ‘Bu ne güzellik’ gibi yorumlarda bulundu.