HomeMagazinEzgi Yelen, ‘Son Dans’ İle Müzikseverleri Piste Davet Ediyor.

Ezgi Yelen, ‘Son Dans’ İle Müzikseverleri Piste Davet Ediyor.

Ezgi Yelen, ‘Son Dans’ İle Müzikseverleri Piste Davet Ediyor.

Sözü kendisine ait olan ‘SON DANS’ şarkısı çıktığı an itibariyle müzikseverlerden büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı EZGİ YELEN, yeni şarkısını unutulmamış eski aşklara ithaf ediyor!

‘SON DANS’ Temmuz 2022 ayı itibariyle single çalışmaları yayınlamış olan EP çalışmasının kapanış şarkısı olarak ‘’İki Çıplak’’ ile beraber yayınlandı. Uzun yıllardır unutulmaz filmlere ve şarkılara ilham olmuş eski aşk hikayelerinin hala taşınan izlerini ve o zamana olan özlemi, tekrar bir şans arayışını farklı pop tınıları ve güçlü bir nakaratla anlatan ‘SON DANS’ müzikseverlere eğlenceli bir dans atmosferi sunuyor.

Her iki şarkının prodüktörü Ozan Kınasakal aynı zamanda besteye de katkı yaparken sözleri Ezgi Yelen üstleniyor ve sound olarak pop & electronic öğelerle, dinamik clean gitar riffleriyle bir dans atmosferi yaratılıyor.

Görsel dünyası Samsung S22 Ultra ile çekilen şarkının bütün görsellerini Emre Durmaz üstleniyor ve şarkının soundu ve sözlerle bütünleşik, şehirde tek başına hem özgür hem yalnız hisseden bir kadının dünyası işleniyor.