HomeMagazinEstetik harikası Şevval Şahin zayıflık için bunu da yaptı! Meğer kaburgalarını…

Estetik harikası Şevval Şahin zayıflık için bunu da yaptı! Meğer kaburgalarını…

Estetik harikası Şevval Şahin zayıflık için bunu da yaptı! Meğer kaburgalarını…

Türkiye güzeli Şevval Şahin, özel hayatındaki gelişmeler ile magazin gündeminde kendine sıkça yer buluyor. Miss Turkey 2018 güzeli seçilen Şevval Şahin, estetiksiz görüntüsüyle uzun süre gündem olmuştu. Estetik harikası olduğu ortaya çıkan Şevval Şahin hakkında bu kez bomba bir iddia gündeme geldi. Ünlü model belini ince göstermek için bakın ne yapmış…

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, yaşadığı çalkantılı ilişkileriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Yiğit Marcus Aral ile bir dargın bir barışık olaylı birliktelik sürdüren Şahin, yeni aşkı Murat Kazancıoğlu ile aşk yaşıyor.

Şevval Şahin, 2018 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması’nda birinci seçilmiş ancak estetikli olduğu anlaşılınca büyük eleştiri toplamıştı.

O dönem Şevval Şahin’in tacının geri alınması dahi konuşulmuş ancak böyle bir şey gerçekleşmemişti. Geçmiş yılların birincilerinden bazıları da kendi senelerinden fotoğraflarını paylaşıp estetikli bir ismin birinci seçilmesini eleştirmişlerdi.

Bugüne kadar yüzüne pek çok estetik yaptıran Şevval Şahin hakkında bu kez bomba bir iddia gündeme geldi.

Aşırı zayıflığının yanı sıra belinin inceliğiyle de dikkat çeken Şevval Şahin’le ilgili ortaya şok bir iddia atıldı.

23 yaşındaki modelin anatomik görüntüsü de sosyal medyada iddiaları alevlendirdi.

Sosyal medyada gündem yaratan bu iddiaya fenomen Meriç Keskin de dahil olup “Hepimizin bildiği ‘Ş’ harfli birinin kaburgalarını aldırdığını duymuştum acaba Şevval’de mi aldırdı?” yorumu yaparak Şeyma Subaşı’nı kast etti.

Bu arada genel anesteziyle yapılan bel inceltme estetiğinde kaburgaların tam olarak alınması söz konusu değil. Sadece ön taraftan birleşmeyen 11. ve 12. kaburga kemiklerinin konumu değiştirilir.

Ünlü modelin, bel inceltme estetiğini yurt dışında yaptırdığı iddia ediliyor. Miss Turkey 2018 seçilen Şevval Şahin, estetiksiz görüntüsüyle uzun süre gündem yaratmıştı.