HomeMagazinEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN OYUNCULARINA SALDIRI ANI KAMERADA!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN OYUNCULARINA SALDIRI ANI KAMERADA!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN OYUNCULARINA SALDIRI ANI KAMERADA!

Atv ekranlarında yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın setini basan bir grup zorba, kadın çalışanlara saldırdı. Maltepe’de bir otelde çekimler için hazırlık yapan set çalışanları, alkollü ve uyuşturucu maddenin etkisinde oldukları iddia edilen kişilerce sözlü ve fiziksel saldırıya uğradı. Gözaltına alınan 3 şüphelinin 50 suç kaydı çıktı. Saldırganlar, tutuklandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca yaşananlarla ilgili “Sabahlara kadar özveri, inanç ve sevgiyle işlerini yapmaya çalışan gencecik ekip arkadaşlarıma ne içtikleri belli olmayan iğrenç suç makinesi bir grup tarafından alenen taciz, meskene tecavüz ve cinsel istismar suçu işlenmiştir. Bu kişilerin daha önce işledikleri suçları da göz önünde bulundurarak gereken en ağır yaptırımların uygulanmasını temenni ediyorum.” dedi.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın setini basan bir grup zorba, kadın çalışanlara saldırdı. Maltepe’de bir otelde çekimler için hazırlık yapan set çalışanları, alkollü ve uyuşturucu maddenin etkisinde oldukları iddia edilen kişilerce sözlü ve fiziksel saldırıya uğradı. Olay, Zümrütevler Mahallesi Başöğretmen Caddesi’ndeki bir otelde 29 Kasım’da yaşandı. İddialara göre; otelin kafe bölümünde yapılacak çekimler için set hazırlığını tamamlayan kadın çalışanlar G.S., B.Ç. ve B.A., kostümlerini değiştirmek üzere otel odalarına çıktıkları sırada yan odadaki kişilerce önce sözlü hakarete uğradı.

ALKOLLÜ VEYA UYUŞTURUCU MADDE ETKİSİNDE

Günaydın’dan Emir Somer’in haberine göre, söz konusu kişilerin alkollü veya uyuşturucu madde etkisinde olduğunu düşünen kadınlar, duruma aldırış etmeden kendi odalarına geçti. Kadınların odasına bir süre sonra ünlü dizi oyuncuları da geldi. Yan odadaki saldırganlar, oyuncuları görünce fotoğraf çektirme bahanesiyle odaya girdi. Sözde fotoğraf çektirmek isteyen grup ile çalışanlar arasında çok geçmeden sözlü tartışma başladı ve otelin özel güvenlik çalışanları durumu yatıştırmaya çalıştı. Şüpheliler, oyuncuların aşağıya inmesiyle birlikte set çalışanlarına saldırdı. Yaşananların ardından olay yerine giden Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri saldırganları gözaltına aldı. G.S. polise verdiği ifadede, şüphelilerin yaklaşık olarak 7-8 kişi olduklarını ve kendilerine saldırmak için otel odasının kapısını kırmaya çalıştıklarını anlattı.

Saldırı anı kamerada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çalışanları dehşeti yaşadı...