HomeMedyaESKİ MASTERCHEF YARIŞMACISI GÜZİDE’DEN UĞUR’A DESTEK!

ESKİ MASTERCHEF YARIŞMACISI GÜZİDE’DEN UĞUR’A DESTEK!

ESKİ MASTERCHEF YARIŞMACISI GÜZİDE’DEN UĞUR’A DESTEK!

MasterChef Türkiye yarışmasının geçen seneki yarışmacılarından Güzide Mertcan, Uğur Yılmaz Deniz’in diskalifiyesi sonrası sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Güzide, “Hayatımda daha garip dakikalar yaşamadım” ifadelerini kullandı.

MasterChef Türkiye yarışmasıyla adını duyuran ve şimdilerde kendi açtığı lokantasıyla ilgilenen Güzide Mertcan, yıllar önce yaptığı Twitter paylaşımlardan dolayı MasterChef’ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz hakkında düşündüklerini takipçileriyle paylaştı.

‘SOSYAL MEDYALAR ÖNCEDEN DENETLENMELİ’

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen bölümde Uğur’un diskalifiye olduğu için gözyaşı döktü anlarla ilgili duygularını paylaşan Mertcan, “Bu gece hakkında bir şeyler söylemeye mecbur hissediyorum. Öncellikle bu arkadaş ettiği küfürler yüzünden yarışamıyorsa sosyal medyalar önceden denetlenmeli çok zor değil en fazla kaç yarışmacı var” dedi.

“Ona göre yarışmacı seçimleri yapılmalı. Tamam bu güne kadar bu tarz bir durum yaşanmadı diskalifiye kararı verildi. TV karşısında bu sahnelerin gösterilme sebebi ne?”

‘HAYATIMDA DAHA GARİP DAKİKALAR YAŞAMADIM’

Güzide, sözlerine “İzleyen herkes ‘ya yazık gençken yapmış cezası bu olmamalıydı’ dedi mi? Dedi… Çocuğun haline üzüldük mü üzüldük. Bakıyorum saniyeler içinde görülmemiş bir hızla takipçisi artıyor. Ee o zaman şu an yaşanan ne? Yapılan bir hatadan dolayı bir genci ağlatmak, ardından o hatayı yapan gençten kahraman çıkartmak. Hayatımda daha garip dakikalar yaşamadım” diye devam etti.