HomeMagazin“ERKAN PETEKKAYA TACİZE UĞRADI”

“ERKAN PETEKKAYA TACİZE UĞRADI”

“ERKAN PETEKKAYA TACİZE UĞRADI”

Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edilen Erkan Petekkaya’ya yapımcı Mustafa Uslu’dan destek geldi.

Söylemezsem Olmaz programına katılan Uslu, “Erkan ile konuştum. Olayın aslı şu; bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, Erkan da tepki gösterince olaylar gelişiyor” ifadelerini kullandı. Ardından da olay anında uçakta olduğunu söyleyen Asuman Hanım telefonla yayına bağlanarak “Erkan Petekkaya tacize uğradı. Onun hiçbir suçu yok” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya’nın Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edilmişti. Yapımcı Mustafa Uslu katıldığı ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Erkan Petekkaya ile konuştuğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

”Olayın aslı şu; bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, Erkan da tepki gösterince olaylar gelişiyor. Bence Erkan’a bir tezgah kuruldu. Erkan Petekkaya bir baba, eşinin sevgili kocası…

Erkan ile konuştum, yapılanlardan dolayı çok üzgündü.

Kendisine fiziki bir şey yapılmış bu durumdan çok rahatsız olmuş. Bunu dile getirmeye çalışınca da ‘sarhoş, bilmem ne’ diye ithamlarda bulunulmuş…

“Bunu bana neden yapıyorsunuz, aranızda bulunmam suç mu?” demiş Erkan… İnsanlar da olayı farklı yerlere çekti. Olayın aslı şu kalabalıkta bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, ondan sonra olaylar gelişiyor…”

Daha sonra programa olay anında uçakta bulunduğunu belirten Asuman Hanım telefonla bağlandı ve Erken Petekkaya’nın gerçekten de bir suçu olmadığını anlattı. “Erkan Petekkaya tacize uğradı” diyen Asuman Hanım, “Erkan Petekkaya’nın hiçbir suçu yoktu” ifadelerini kullandı.