HomeUncategorizedENGİN ÖZTÜRK’TEN İTİRAFLAR

ENGİN ÖZTÜRK’TEN İTİRAFLAR

ENGİN ÖZTÜRK’TEN İTİRAFLAR

Hazar Ergüçlü ile başrollerini paylaştığı “Yüksek Sosyete” dizisiyle adından söz ettiren Engin Öztürk “L’Officiel Hommes” dergisinin 10. sayısına kapak oldu. Ünlü oyuncu objektif karşısında verdiği pozlarla dikkat çekti.

KALBİ HIZLI ÇARPAN BİR ADAM OLMAYA ÇALIŞTIM

Çoğunlukla yabancı ünlülerle kapak çalışması yapan dergiye kapak olan ve dergiye verdiği röportajda yeni projesinde bir iş adamını canlandıran Engin Öztürk “Yüksek Sosyete’ye romantik komedi mi denir, onu bilmiyorum aslında. Çünkü içinde hatrı sayılır oranda aile draması var. Tek katmanlı hazırlanmamış, duygusal açıdan yoğunluğu da olan bir iş…

Ama evet daha önce yaptığım işlere göre pozitif, aydınlık bir iş. Hazırlanırken her şeyden önce ritmine yoğunlaştım kalbi daha hızlı çarpan bir adam olmaya çalıştım. Dizinin atmosferi de bu anlamda işimi kolaylaştırıyor çünkü hem karakterlerin enerjileri hem de yaz aylarında çalışıyor olmanın verdiği zihinsel ferahlık işe de yansıyor” dedi.

KENDİMİ GÖRMEK İSTEDİĞİM YERLERDE İDEALLERİM VAR 

“Engin Öztürk birçok insanın arzu nesnesi. Hem güvenilir hem de iç gıcıklayıcı. Kısacası ideal adam. Sen kendini ideal adam olarak görüyor musun?” şeklinde sorulan soruya Öztürk “Kendimi gördüğüm ya da görmek istediğim yerlerde kendi ideallerim var. Onlar da genelde başarmaya çalışmaktan geçiyor. İdeal olmak yerine idealime inandır- maya çalışıyorum yani” diyerek ideallerinin önemini vurguladı.

ESKİŞEHİR BANA HEP KUCAK AÇAR

“Başka bir şehirde yaşasaydın hangisini tercih ederdin, neden?
” sorusunu ise ünlü oyuncu “Eskişehir olabilirdi. Orada doğdum büyüdüm ve ne zaman gitsem kucağını açar bana hala. Ama Roma da iyi bir seçenek” diye yanıtladı.