HomeMagazinENGİN AKYÜREK’TEN ALKIŞLANACAK HAREKET

ENGİN AKYÜREK’TEN ALKIŞLANACAK HAREKET

ENGİN AKYÜREK’TEN ALKIŞLANACAK HAREKET

Engin Akyürek’in Latin hayranları, UCİM’e (Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) bağış yaptı. Hayranlarının bağışına kendisi de katkıda bulunan oyuncu, çocuk istismarına karşı kurulan derneğe 100 bin liralık yardımda bulundu.

Engin Akyürek’in geçtiğimiz yıl 12 Ekim’deki doğum gününde hayranlarından anlamlı bir hediye gelmişti. Güney Amerika’da fırtınalar estiren oyuncunun yeni yaşı için Brezilya, Şili, Arjantin ve Peru’dan çok sayıda kişi, Akyürek adına Saadet Öğretmen’in kurduğu Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne (UCİM) bağışta bulunmuştu.

İSTANBUL’DA BULUŞMA
Engin Akyürek, bu anlamlı hediyeden aylar sonra Latin hayranlarıyla İstanbul’da buluştu. Yakışıklı oyuncu, Güney Amerikalı hayranlarının dernek için yaptığı bağışa da katkı sağlayıp bir kez daha yardımsever yanını konuşturdu. Büyük kısmını Akyürek’in karşıladığı bağışın 100 bin lira civarında olduğu öğrenildi. Çocuk istismarına karşı elini taşın altına koyan ünlü oyuncu, İstanbul’daki buluşmada da kendisi adına UCİM’e bağış yapan Latin Amerikalı hayranlarına tek tek teşekkür etti.

LATİNLER’DEN SEVGİ SELİ
Çok sayıda Engin Akyürek hayranı, oyuncuyu yakından görmek için Güney Amerika’dan İstanbul’a geldi. Fanları tarafından çembere alınan başarılı oyuncu, sevgi seline kapıldı.