HomeMagazinEDA ECE YENİ YAŞINDA ÖYLE BİR HEDİYE İSTEDİ Kİ…

EDA ECE YENİ YAŞINDA ÖYLE BİR HEDİYE İSTEDİ Kİ…

EDA ECE YENİ YAŞINDA ÖYLE BİR HEDİYE İSTEDİ Kİ…

Yasak Elma’da Yıldız’ı canlandıran Eda Ece, bugün 30 yaşına bastı. Ece, doğum günü için kendisine hediye alınması yerine Türk Kanser Derneği’ne bağış yapılmasını istedi. Güzel oyuncu bu hareketiyle kalpleri ısıttı.

Güzel oyuncu Eda Ece, bugün 30 yaşına bastı. Ece, doğum gününde hediye almak isteyenlere ise Türk Kanser Derneği’ne bağışta bulunmasını rica etti.

20 BİN TL’Yİ AŞTI!

Ece’nin isteğini kırmayıp bu anlamlı bağışa katkıda bulunan hayranları, 20 bin TL’yi aşkın gelir elde etti.

Öte yandan Ece, hediye istemediğini şöyle duyurmuştu:

“Hepinize merhaba. Bu sene doğum günümde Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası açtım. ⁣Sevenlerimden ve yakınlarımdan, kanser tedavisi gören ve imkanları kısıtlı yetişkin ve çocuklara umut olmalarını istiyorum. Kanser tedavisi sürecinden geçmek yeterince zorken, bir de imkanlarınızın kısıtlı olması bu süreci çok daha zor yapıyor, lütfen desteğinizi esirgemeyin.

Kampanya doğum günü tarihim olan 20 Haziran’a kadar açık kalacak.⁣ Gönlünüzden gelen neyse o az yada çok.Bunun ne kadar olduğuyla hiçbir ilgisi yok.Benimle beraber kanser tedavisi görenleri mutlu etmek isterseniz,çok sevinirim.İyi ki doğdun der annem ama benim doğmam değil önemli olan,bu hayatta birbirimize destek olmak.

Kampanyanın linkini profilime bırakıyorum. Bağışta bulunan herkese şimdiden destekleri için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”