HomeMagazinECE ERKEN: ŞİMDİKİ AKLIM OLSA YAPMAZDIM!

ECE ERKEN: ŞİMDİKİ AKLIM OLSA YAPMAZDIM!

ECE ERKEN: ŞİMDİKİ AKLIM OLSA YAPMAZDIM!

Ünlü sunucu Ece Erken, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve ardından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı. Bir dargın bir barışık ilişkilerine yeniden şans veren çiftten Ece Erken, merak edilenlerini anlattı. Ünlü sunucu, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı.

Evlenmek istiyor musunuz?

‘Yok’ desem yalan olur, ‘evet’ desem de yalan olur. Çok kafam karışık bu konuda. İki kez evlenip boşandım. Hatta şu anki ilişkimden de teklif aldım. Tektaş yüzük bile taktım ama evlilikten çok korkuyorum. Ben evlilik ve sevgili konusunda başırılı bir kadın değilim. Her kavgada ayrılmak gerekiyormuş gibi geliyor. Normal insan gibi kavga edemiyorum. Kavgayla tartışmayla çözülecek şeyleri beceremiyorum. Evlilik bazen kelepçe gibi geliyor… Ama kapım aralık, tam açık değil…

Alişan ile neden küstünüz? Demet Akalın ile barıştığı için mi?

Hayır, barışma şeklinden dolayı küstüm. Alişan, Demet ile ilgili hepimize ağır laflar söylerdi. Söylemiş de olabilir, sonra barışmış da olabilir. Ama sonrasında ağlayarak barışması daha iki gün önce tweetler atıp, fotoğraflar koyması beni rahatsız etti. Allah çok mutlu etsin, bence doğrusu bu. Demet ile karakter daha çok anlaşıyorlar yakışıyorlar. Allah dostluklarını bozmasın.

Şafak Mahmutazıcıoğlu ile birlikte misin?

Evet, birlikteyiz.

Tekrar anne olmak ister misin?

İstiyorum, konuşuyoruz da olabilir. Kısmet…

Çocuğunuz babasıyla görüşüyor mu?

Zorlandığım bir soru çünkü Serkan Katar’da yaşıyor. Maalesef iyi bir baba değil. Kendi de zaten söyleyecektir. Görüşmüyorlar, telefonlaşıyorlar.

Estetik var mı?

Burnumda var. Daha önce de söylemiştim. Nefes alamadığımdan dolayı ameliyet oldum. Botoks da var. Onun dışında da dolgu yaptırdım ama pişman oldum. O dolguyu da aldırdım.

Arabayı neden çizdiniz?

Malum şahıs beni çok sinirlendirdi. Aslında çizmeyecektim, bir şey yazacaktım. Ama keskin bir şey bulamadım. Aynayı büktüm. Şu anki aklım olsa yapmazdım. Ergenlikti, pişmanım, üzgünüm, saçmaladım…