HomeMagazinEbru Yaşar: Hülya Avşar gaza gelmiş!

Ebru Yaşar: Hülya Avşar gaza gelmiş!

Ebru Yaşar: Hülya Avşar gaza gelmiş!

Oryantal Didem Kınalı’nın “Bazı sanatçıların alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım” şeklindeki sözleri gündem oldu. Bu iddiayla ilgili ismi geçen sanatçılardan Ebru Yaşar’dan, Hülya Avşar’ın sahne afişinde özellikle Didem’in yer almasını istediği haberleri hakkında konuştu.
Ebru Yaşar, önceki akşam Maslak 1453’de bulunan Yeni Gazino’da sahne aldı. Üçüncü kez mekanda hayranlarıyla buluşan şarkıcı, performansıyla kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı.

Sahne öncesi yaptığı hazırlık rutinleri anlatan Yaşar, “Geceden başlar benim rutinim. Çok güzel uyumam, iyi bir uyku çekmem lazım. Gündüzleri olabildiğince dinlenmeye çalışırken, bitki çayları içiyorum. Çocuklarla daha az konuşup, relaks olmaya çalışıyorum. Hasan Can seyrediyorum, gülmem lazım. Böyle neşeli muhabbetli gün olsun ki ben de burada dinleyicimize elektriği geçirmek istiyorum. Güzel bir sahne olsun istiyorum” dedi.

“ÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?”
Didem Kınalı’nın “Bazı sanatçıların alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım” açıklaması sonrası ismi geçen sanatçılardan olan Ebru Yaşar’dan cevap geldi.

“Haberim yok diyeceğim ama abes kalacak. O da bizim çok sevdiğimiz bir sanatçı arkadaşımız. Öyle bir şey olabilir mi? Zaten ondan önceki gecelerde vardı…”

“Kadrodur bu, kadrolar değişir. Müessese bazen öyle uygun görür. Bazen başka türlü uygun görür. Bakın benim bu gece üçüncü gecem. Kadro hep sürekli değişiyor, değişecektir. Bu öyle bir şey yani.”

HÜLYA AVŞAR CEVABI!
Ünlü şarkıcı, çıkan dedikodular sonrası meslektaşı Hülya Avşar’ın sahne afişine özellikle oryantal Didem Kınalı’yı bastırdığı söylentilerini de değerlendirdi.

“Canım o da gaza gelmiş orada, ne yapsın! Ama yanlış anlama olmuş diye düşünüyorum. Kimsenin burada art niyeti asla yok, olamaz. Sanat camiası zaten küçük. Hepsi benim sevdiğim dostlarım arkadaşlarım, kardeşlerim oluyor. Benlik bir durum yok.”

“ÇOK AĞRIMA GİDİYOR”
Uzun yıllar programlarda dans gösterisi sergileyen Didem Kınalı, “Alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım. Kendi ülkemde artık bu kadar itilmek, kakılmak çok ağrıma gidiyor. O şarkı söylüyor, ben dans ediyorum. Birbirimizden çok ayrı taraftayız” şeklinde konuşmuştu

(Milliyet)