HomeMagazinEBRU ŞAHİN’İN KARİYERİNDE BİR İLK! İLK KEZ…

EBRU ŞAHİN’İN KARİYERİNDE BİR İLK! İLK KEZ…

EBRU ŞAHİN’İN KARİYERİNDE BİR İLK! İLK KEZ…

Ebru Şahin, ‘Lider Marka Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu. ‘Hercai’de Reyyan’ı canlandıran oyuncu ilk kez ödül almış oldu.

Atv’de yayınlanan ‘Hercai’ dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Ebru Şahin ilk ödülünün de sahibi oldu. Daha önce bir çok dizide rol alan, hatta ‘İstanbullu Gelin’de ‘Burcu’ karakterine de hayat veren güzel oyuncu kariyerinin zirvesine ‘Hercai’ ile ulaştı. Rol arkadaşı Akın Akınözü ile güzel bir uyum yakalayan Ebru Şahin’e bu yükseliği bir de ödül getirdi.

İlk ödülünü aldı!

Dün akşam düzenlenen ‘Lider Marka Ödülleri’ töreni Öykü Serter ve Ufuk Özkan’ın sunumuyla sahiplerini buldu. Gecede kıvırcık saçları ve siyah elbisesiyle dikkat çeken Ebru Şahin’e ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü verildi. Bu güzel oyuncunun kariyerinde aldığı ilk ödül oldu.

Sevenlerine teşekkür etti!

Ödül töreninin ardından Instagram’ın hikaye bölümünden bir paylaşımda bulunan Ebru Şahin, “Kalbimizle yaptığımız işle takdir görmek… Destekleriniz ve güzel mesajlarınız için size, bu ödülü almama vesile oldukları için de tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürler” notunu paylaştı. Güzel oyuncu, Twitter hesabından ise “İlk ödül heyecanımla bu kez sesim değil ama elim titreyerek hepinize teşekkürler” mesajını yayınladı.