HomeUncategorizedEBRU GÜNDEŞ VE REZA ZARRAB BOŞANIYOR

EBRU GÜNDEŞ VE REZA ZARRAB BOŞANIYOR

EBRU GÜNDEŞ VE REZA ZARRAB BOŞANIYOR

Ebru Gündeş, ABD'de tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'tan boşanma kararı aldı. 2010 yılında evlenen ve bu evlilikten bir de çocukları olan şarkıcı Ebru Gündeş ile iş adamı Reza Zarrab evliliklerini bitiriyor. Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar programının Instagram hesabından duyurulan flaş gelişmeye göre, 6 yıl önce evlenen Ebru Gündeş-Reza Zarrab çifti boşanma kararı aldı. Renkli Sayfalar'ın Instagram hesabından birde Reza Zarrab imzalı boşanma açıklaması yayımlandı.  İşte o açıklama;

13.09.2016 itibariyle eşim Ebru Gündeş avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulanmış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı kamuoyuna bildiririm. Saygılarımla. Reza Zarrab, Şu an ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekarlığı ve karapara aklama suçlamalarından Amerika'da tutuklu bulunuyor. 

Çiftin avukatları Şeyda Yıldırım’ın da martta yalanladığı boşanma iddiası dün taraflarca doğruladı. Ebru Gündeş de, gece Hürriyet’e boşanmayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Reza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur.