HomeUncategorizedEBEVEYNLERİYLE GEÇİNEMEYEN 16 BAHTSIZ ÜNLÜ

EBEVEYNLERİYLE GEÇİNEMEYEN 16 BAHTSIZ ÜNLÜ

EBEVEYNLERİYLE GEÇİNEMEYEN 16 BAHTSIZ ÜNLÜ

1. Müslüm Gürses: Babası annesini öldürdükten sonra tüm ailesinden tamamen koptu.
Aile konusunda en trajik hikayelerden biri kesinlikle Müslüm Gürses'e ait. 

Anlatılana göre Müslüm Gürses'in babası, eşini bir kıskançlık krizine girerek öldürmüştü. Bu sebepten uzun yıllar hapis yattı. Müslüm Gürses "dedikodu ve iftirayla ailemi mahvettiler" dediği köyüne ve mahallesine bir daha dönmedi. Baba tarafından akrabalarıyla da neredeyse hiç görüşmedi. "Kimsesiz" kalan Müslüm Gürses'in tek ailesi Muhterem Nur oldu.

2. Pelin Karahan, "Benim babam yok" açıklamasında bulundu.
Pelin Karahan'ın annesi ve babası, genç oyuncu henüz 8 aylıkken boşandılar. Yıllarca babasını görmeyen Pelin, 17 yaşındayken annesinin ısrarıyla babasıyla ilk kez görüştü. Sonrasında babasının, kendisinin hangi şehirlerde, nerede olduğunu bilmesine rağmen hiçbir iletişim girişiminde bulunmadığını belirten Karahan, ünlü olduktan sonra gelen buluşma talebi için "zamanlama manidar" dedi.

Babalar gününde ise kayınpederiyle çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak "30 yıldır ilk kez babalar günü kutluyorum, işte gerçek babam" dedi.

3. Adele de babasız büyüyenlerden…

Adele'in babası da eşini ve kızını yıllar önce, Adele henüz bebekken terk etti. Annesiyle başbaşa oldukça yalnız ve maddi açıdan zorlu bir hayat yaşadığını belirten Adele, yıllar sonra ünlü ve zengin olduğunda kendisiyle yeniden görüşmek isteyen babasını reddetti. Adele ise şimdilerde annesine adeta kraliçeler gibi bakıyor!

4. Christina Aguilera çocukluğu boyunca babasından sözlü ve fiziksel şiddet gördü; ardından da babası aileyi terk etti.
Henüz çocukken başlayan show hayatı boyunca annesiyle beraber çok çalıştı. Sonuç olarak çok ünlü ve zengin oldu. Babası yıllar sonra bir konserine gelerek kendisiyle konuşmak isteyince babasını reddetti.

Bu olayın üzerine Hurt şarkısını babası için yazdı. Christina'nın içinde aile konusu adeta bir yara gibi duruyor.

5. Emma Roberts'ın babası da bebekken terk ettiği kızı ünlü ve zengin olunca geri dönmek isteyenlerden…

Julia Roberts'ın yeğeni olduğu için bir eli yağda, bir eli balda, çok güzel bir çocukluk geçirdiği düşünülmesin. Emma Roberts da babasız büyüdü. Oyuncu çocukluğunu, kendisi gibi bir oyuncu olan babasıyla değil, Julia Roberts halasının film setlerinde geçirdi.

6. Aysun Kayacı babasını "alkolik ve şizofren" olarak tanımlıyor; çocuk yaşta babasından yediği dayak yüzünden burnu dahi kırılmış…

O da kendisiyle iletişime geçmeye çalışan babasını reddedenlerden. Çocukluğu boyunca şiddet gördüğünü belirten ünlü manken, babası gibi delirmekten korktuğunu da saklamıyor.

Hatta öyle ki, ilk estetik ameliyatını, babasının kırdığı burnunu düzelttirmek için yaptırmış.

7. Eminem'in anneden de, babadan da hiç gün yüzü görmediğini bilmeyen yoktur heralde…

Eminem annesiyle büyüdü, babası henüz bebekken terk etmişti. Yıllar sonra babasına ulaşmaya çalışsa da ulaşamadı. Annesi ise uyuşturucu bağımlısı ve mental problemleri olan bir kadındı. Yaşadıkları her sorunu şarkılarına malzeme etti. Konu annesinin Eminem'e dava açmasıyla sona erdi. Artık annesiyle de görüşmüyor.

8. Miley Cyrus'un babası, küçük yaşta show dünyasına soktuğunu kızından "tek bir kuruş bile alamamaktan" şikayetçi…

Miley, hepimizin de artık bildiği gibi, çocukluğundan beri kameralar karşısında. Bunda elbette ki kendisi gibi ünlü insanlar olan ebeveynlerinin de payı var. Babası, Miley'in çocukken canlandırdığı "Hannah Montana" karakterinin ailesini yıktığını iddia ederken, bir taraftan da "Miley bana tek kuruş bile vermedi" diyerek yakınıyor. Kızı hakkında bolca açıklamalar yapmayı seven babası ve Miley'nin arası hala pek iyi sayılmaz. 

Adeta çocuk işçi gibi çalıştırılanlardan biri Miley…

9. Bir baba faciası da Ebru Gündeş'ten…

Babası bebekken terk etmiş… Klasik ve bilinen bir hikaye. Elbette ki babası kızı ünlü ve zengin olduktan sonra yeniden iletişime geçmek istiyor. Ebru Gündeş bir süre reddetse de, beyin kanaması olayından sonra babasıyla barıştı ve helallik aldı. Ardından babası yeniden televizyonlara çıkarak kızının kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti. Gündeş ise Instagram hesabından "Baba olmanın" herkesin harcı olmadığına dair manidar paylaşımlar yapıyor.

10. Demi Lovato: "Elinden geleni yaptın, değil mi? Bazen senden nefret ettiğimi düşünüyorum. Böyle hissettiğim için özür dilerim, baba."

Demi Lovato'nun babasıyla ilişkisi çok problemliydi. Annesi ve babası çocukken ayrıldı. Demi ise babasının "problemli fakat iyi biri" olduğunu iddia ediyordu. Bağımlılık problemleriyle boğuşan babasının aynı zamanda psikolojik problemleri de vardı. 2013'te kanserden öldüğünde, Demi, babasının adına bir vakıf açarak bağımlılık ve mental problemleri olan insanlara ücretsiz yardım sağlamaya başladı.

11. Burcu Esmersoy babasını reddetti.

Burcu Esmersoy'un babası da eşini ve iki kızını terk edenlerden. Annesiyle kalan Burcu Esmersoy ve ablasına, anneannesi ve dedesi de "biz bakmayız, babasının ailesi baksın" diyerek yüz çevirmiş ve iki kızı babaannesi ile diğer dedesi büyütmüş. 

Burcu Esmersoy babasıyla görüşmüyor; hatta fiziksel olarak babasına benziyor olmaktan bile "maalesef" diyerek, üzüntülü bir şekilde bahsediyor.

12. Charlize Theron'un şiddet gösteren babasını, annesi tabancayla vurarak öldürdü.

Anlattığına göre babası alkolik ve şiddet bağımlısı bir adamdı. Defalarca terk ettiği evine bir gece geri dönerek kapıları kırmaya, çocuklarına saldırmaya başladı. Bunun üzerine de annesi tek bir kurşunla kocasını öldürdü.

Charlize Theron'un annesiyle arası hala iyi. Babasını öldürmesi konusuna ise "Biri benim çocuklarıma saldırsa, ben de aynı annem gibi yapardım ve öldürürdüm" diyor.

13. Angelina Jolie babasının soyadını dahi kullanmıyor!

Jon Voight, Angelina kadar olmasa da ünlü bir aktör fakat Angelina ile arası o kadar kötü ki; Angelina "Voight" soyadını değiştirmek için mahkemeye dahi başvurdu.

Tüm ailesi bir arada bir çocukluk geçiren Jolie'nin babasıyla ilişkisi, babası annesini aldattığında bozuldu. Biraz ırkçı bir insan olduğu da bilinen babası televizyonlara çıkıp kızının ruh sağlığı ve özel hayatıyla ilgili mahremiyet sınırını aşan açıklamalar yapması bardağı taşıran son damla oldu.

14. Lindsay Lohan'ın babası, çocukluğundan beri çalıştırdığı kızının özel hayat bilgilerini medyaya satmayı seviyor.

Lindsay çocukluğundan beri o film senin, bu dizi benim dercesine adeta deliler gibi çalışıyor. Zengin bir ailenin kızı olmasına rağmen böylesine hızlı bir tempoda çalıştırıldığı bir çocukluktan sonra elbette ki psikolojisi oldukça bozuldu ve sık sık skandallarla gündeme gelmeye başladı.

Babası ise, gayet zengin biri olmasına rağmen, kızına bağımlılık sorunlarıyla boğuştuğu ve psikolojik tedavi gördüğü dönemlerde dahi destek olmak bir yana, hakkındaki bilgileri ve dedikoduları medyaya para karşılığı satmayı tercih etti. Yazık yahu!
15. Liv Tyler, babasının Steven Tyler olduğunu bir konserde tanıştığı Mia Tyler ile ne kadar benzediğini görünce anladı.

Liv Tyler, hepimizin bildiği gibi Steven Tyler'ın kızı. Lakin o bunu uzunca bir süre bilmiyordu ve başka birine "baba" diyordu. Steven Tyler'ı sadece "annesinin bir arkadaşı" sanıyordu. Aerosmith'in Crazy klibinde oynarken dahi Steven'ın kızı olduğu bilinmiyordu. Bir gün Aerosmith konserinde, Mia Tyler ile tanıştı ve kendisine tıpatıp benzediğini görünce şüphelendi. Kısa bir soruşturmadan sonra öz babasının Steven Tyler, ablasının da Mia Tyler olduğunu öğrendi.

Babası ile arası kötü değil fakat kendisine babalık yaptığını da söylemiyor. "Kesinlikle iyi bir baba değil, hatta o "baba" değil. O sadece "Steven", öyle bir insan işte" diyor ve babasının bu halini kabulleniyor.
16. Nazan Öncel üvey babası tarafından istismara uğradı, acı dolu bir çocukluk geçirdi.

"Demir Leblebi" şarkısıyla acısını kustu. Öz babasıyla ve istismarcı üvey babasıyla görüşmese de, annesiyle arası iyiydi. 

Para, pul, şöhret sonradan kazanılsa da, aile gerçekten şans işi!