HomeMagazinDUYGU GÜNEŞ’TEN MANİDAR GÖNDERME!

DUYGU GÜNEŞ’TEN MANİDAR GÖNDERME!

DUYGU GÜNEŞ’TEN MANİDAR GÖNDERME!

Şarkıcı Duygu Güneş önceki gün Beşiktaş’ta bir mekan çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle sohbet eden Güneş, yeni şarkısı Akışa Bırakıyoruz’un çok sevildiğini söylerken, sosyal medyada yaptığı gönderme hakkında da konuştu.
Bazı sanatçıların küs olduğu diğer sanatçılarla yeni projesi çıkacağı zaman barıştığını ima eden Duygu Güneş, “Bu işlere pek aklım yatmıyor. Sırf yeni projelerim biraz daha izlensin dinlensin diye küs olduğum bir insanla barışmam. Bu duygu meselesi. Üzülür sinirlenirim küserim, sonra duygularım yatışır barışmak istersem barışırım. Bunu çıkar meselesi haline getirmek hoş değil” dedi.
Öte yandan gündemin kanayan yarası kadın cinayetleri hakkında konuşan Güneş, “Bugün de çok üzücü haberler gördük. Hep birlikte ağladık, kanımız dondu. Bu haberleri okudukça izledikçe uyuyamıyorum. İki kız çocuğu annesi olarak artık çok yoruldum. Bu vahşetlere ne zaman son verilecek? Dur demek için çok geç kalındı. Umarım her şey daha kötüye gitmektense güzelleşir ve kadınlar artık korkmadan yaşayabilir” dedi.