HomeMagazinDoğu Demirkol gazetecileri hayranı sandı!

Doğu Demirkol gazetecileri hayranı sandı!

Doğu Demirkol gazetecileri hayranı sandı!

Konuk olduğu ‘Güldür Güldür’ programında kısa bir stand-up gösterisi yaparak, ekranlarda tanınmaya başlayan Doğu Demirkol, daha sonra ‘Ölümlü Dünya’, ‘Ahlat Ağacı’ ve ‘Bayi Toplantısı’ filmlerinde kamera karşısına geçti. ‘Tutunamayanlar’ dizisi ve reklam filmlerinde de yer alan komedyen, Etiler’de ilginç bir haberle gündeme geldi.

Ünlüler dünyasında son dönemde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Doğu Demirkol, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Yolda yürürken sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan 35 yaşındaki komedyen, basın mensuplarını da hayranı sandı.

“SİZ FOTOĞRAF ÇEKMEYE GELMİŞSİNİZ”

Spor tarzıyla dikkat çeken Demirkol, muhabirlerin elinde kameraları görünce gülümsedi ve “Ben sizi fotoğraf çektireceksiniz sandım. Siz fotoğraf çekmeye gelmişsiniz” sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi.

“BU GÜNLER ZOR GÜNLER”

“Montajdan çıktım şimdi” diyen Demirkol, Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi hakkında, “Bu günler zor günler. Ancak işimize devam etmeye çalışıyoruz. Ufak ufak da olsa bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Allah milletimize sabır versin” açıklamasını yaptı.