HomeMagazinDOĞA RUTKAY TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI

DOĞA RUTKAY TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI

DOĞA RUTKAY TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI

Oyuncu Doğa Rutkay, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. Rutkay, “Hamile olduğunuzu nasıl anladınız?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

Corona virüs salgını nedeniyle eşi Kerimcan Kamal, ikizleri Kerim ve Piraye ile evden dışarı çıkmayan Doğa Rutkay, sosyal medya sayesinde takipçileriyle bağlantıyı koparmadı.

Dün de Instagram hesabından kendisine gelen soruları yanıtlayan oyuncu; hamilelik, annelik, karantina günlerinden sonraki programı hakkında merak edilen her şeyi anlattı.

Ailesiyle evde güzel vakit geçirdiğini söyleyen Doğa Rutkay “Bu durumdan en çok ikizler mutlu. Anne-babaları evde diye bayram ediyorlar. Her gün oyunlar oynuyoruz, masallar okuyoruz. Bizim evde türlü türlü aktivite var” diye konuştu.

Rutkay, “Karantina günleri bittikten sonra sokağa çıkıp tanıyıp tanımadığım herkesi öpeceğim. Sarılmayı çok özledim. Yapar mıyım acaba?” diye espri de yaptı.

Bir takipçisinin “İkizlerinize hamile olduğunuzu nasıl anladınız?” sorusuna da “Sabah uyanıp, Türk kahvesi içemeyince çok şaşırdım. Bir anda midem bulanınca anladım” yanıtını verdi.