HomeUncategorizedDESTEK ALKOÇLAR’DAN

DESTEK ALKOÇLAR’DAN

DESTEK ALKOÇLAR’DAN

Şahan Gökbakar ve oğlu Deniz Efe’ye eşi Selin Hanım, gözü gibi bakıyor. Çubuklu’daki evinin bahçesinde organik ürünler yetiştiren Selin Gökbakar, sağlıklı mönüleriyle eşinin 15 kilo vermesini sağladı.

Geçtiğimiz yıl Selin Gökbakar'la dünyaevine giren Şahan Gökbakar, Çubuklu Vadi Konakları'ndan yaklaşık 15 milyon liraya lüks bir villa satın almıştı. Ünlü komedyen, eşi ve 9 aylık oğlu Deniz Efe'ni rahatı için masraftan kaçınmadı.

ALKOÇLAR'DAN YARDIM ALIYOR

Sağlıklı ve dengeli beslenmeye düşkünlüğüyle bilinen Selin Gökbakar da hem minik oğulları hem de eşi için lüks villalarının bahçesinde organik sebzeler yetiştiriyor. Etiler'deki 'Hansel' adlı restoranında da müşterilerine organik mönüler sunan Selin Hanım, bahçesinin ilk mahsullerini önceki gün aldı. Lüks villalarının bahçesinde organik tarımla uğraşan Şahan ve Selin Gökbakar çifti, bu konuda zaman zaman komşuları oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Raya Organik'in sahibi Neslişah Alkoçlar'dan da destek alıyor.

RECEP İVEDİK 5'İN HAZIRLIĞINDA

Selin Hanım'ın sağlıklı yaşam konusundaki bilinçli davranışını takdir eden Şahan Gökbakar da yediklerine dikkat ediyor. Recep İvedik 5'in hazırlıklarını sürdüren ünlü komedyen filmi için 15 kilo verdi. Düzenli spor yapan Gökbakar'ın kilo vermesinde eşinin hazırladığı organik mönülerin de etkisinin olduğu konuşuluyor. Takvim