DENİZ SEKİ MÜJDEYİ BÖYLE VERDİ!
Deniz Seki, 3 yıl sonra yeni bir klip çektiğinin müjdesini hayranlarına sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafla verdi.
Şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya hesabından 3 yıl sonra yeni bir klip çekmenin heyecanını paylaştı.Instagram hesabından “Balk Saklıyor” klibinin setinden bir fotoğraf paylaşan Deniz Seki, paylaşımının altına şu notları düştü:
“3 yıl aradan sonra ilk klibim ‘Bal Saklıyor’un heyecanı ile setten bir fotoğrafımı paylaşmak istedim sizinle… Yönetmenim Nihat Odabaşı yarın klibe devam…”
Gecce