HomeMagazin‘DEMET’İ HAKLI BULUYORUM’

‘DEMET’İ HAKLI BULUYORUM’

‘DEMET’İ HAKLI BULUYORUM’

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Pandemi döneminde işlerinin aksadığını belirten Serttaş, Demet Akalın’ın ‘geçinemiyoruz’ açıklamasına da destek verdi.

Karantina günlerini evinde geçiren ve bir hayli sıkılan türkücü Bülent Serttaş, “Pandemi döneminden sonrasına alışmaya çalışıyoruz. İnşallah bunu da aşacağız” dedi.

Yeni imajıyla dikkat çeken Serttaş, “Evde sakalları uzattık George Clooney olduk güzel tepkiler geldi” dedi ve yeni nesil şarkıcılar hakkında da bomba açıklamalarda bulundu.

‘ÖNCEDEN BÖYLE MİYDİ?’

“Ben sahneye hiç sakallı çıkmadım ütüsüz pantolonla bile hiç sahneye çıkmadım. Gençlik önemli, şimdi biraz takipçisi olanlar hemen havaya giriyor bacak bacak üstünde yayınlar yapıyorlar. Önceden böyle miydi?” diyerek eleştiride bulundu.

‘DEMET’İ HAKLI BULUYORUM’

Demet Akalın’ın pandemi döneminde yaptığı “geçinemiyorum” açıklaması magazin gündeminde olay yaratmıştı. Bülent Serttaş konuyla ilgili, “Demet’i haklı buluyorum. Büyük dağların büyük dumanı olur. Hazırlıksız yakalandık. Hepimizin kendine göre sorumlulukları, ödemeleri var. Konserler bir anda iptal oldu” dedi.