HomeMagazinDEMET AKALIN’A TAKİPÇİ ŞOKU!

DEMET AKALIN’A TAKİPÇİ ŞOKU!

DEMET AKALIN’A TAKİPÇİ ŞOKU!

Şarkıcı Demet Akalın ‘Allah bundan dolayı 5 takipçi layık görüyor sana’ dediği kişinin takipçi sayısı 80 bini aştı…

Akalın’ın kendisine yorum yazan bir Twitter kullanıcı için “İşte Allah bu nefretinden dolayı 5 takipçi layık görüyor; anlamam mümkün değil” paylaşımı sosyal medyada eleştirildi. Bu paylaşımdan sonra 5 takipçisi bulunan Zeynep’ isimli Twitter kullanıcısının takipçi sayısı kısa sürede 80 bini geçti.

Gazeteci Cüneyt Özdemir önceki gün Twitter’dan “Olağanüstü dönemlerde sosyal medyada her gördüğünüze, Whatsapp’dan gelen her mesaja inanmayın. 5N1K’yı devreye sokun. İlk olarak kaynağını sorun Sadece resmi kaynaklar değil özellikle güvendiğiniz, bildiğiniz, daha önce deneyimlediğiniz bağımsız kaynakları dikkate alın.” mesajının altına şarkıcı Demet Akalın, “Yaa hocam bide memlekette yaşasan daha çok sevicem seni ya” mesajını paylaştı.

“İŞİN GÜCÜN REKLAM”

Bu paylaşımını altına ise Zeynep isimli Twitter kullanıcısı, “Sen mi söylüyorsun bunu! Ayağında Amerikan çizme, çanta Avrupa’dan her yerden çıkma reklam işin gücün!” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Akalın, “İşte Allah bu nefretinden dolayı 5 takipçi layık görüyor; anlamam mümkün değil” paylaşımında bulundu.

“RIHANNA CENNETLİK”

Akalın’ın paylaşımından sonra sosyal medya kullanıcısı Zeynep’in kısa sürede takipçi sayısı 80 bini geçti. Aynı kullanıcı Demet Akalın’ın paylaşımına, “Kadın 6,5 milyon takipçiyi kalbinin güzelliğine karşı Allah’ın hediyesi olarak görüyor.Yani 95 milyon takipçili Rihanna da cennetlik bu durumda” cevabını vermesi dikkat çekti.