HomeUncategorizedDEMET AKALIN YENİ ALBÜMÜ İÇİN SERVET HARCADI

DEMET AKALIN YENİ ALBÜMÜ İÇİN SERVET HARCADI

DEMET AKALIN YENİ ALBÜMÜ İÇİN SERVET HARCADI

Demet Akalın, 20. yıl albümü için özel bir hazırlık içinde. Güzel şarkıcı yeni albümü için şimdiden 1.5 milyon harcadı…

Demet Akalın tüm hit şarkılarına bir saygı duruşu niteliği taşıyacak olan 20. yıl albümü için kesenin ağzını açtı. 1.5 milyonluk albümde Ayla Çelik'le demet Akalın fiyatta anlaşamadı! Devreye Okan Kurt girdi.

Popun sevilen ismi Demet Akalın, sanattaki 20. yılını kutlayacağı albümünün çalışmalarına devam ediyor. Her sene seslendirdiği parçalarla yazın hitlerine imza atan Akalın, bu kez kışı selamlayacak. Son albümüne toplamda 15 şarkı alan Akalın, kesenin ağzını açtı. Ünlü isim, her bir eserin aranjesi için 10-15 bin euro para harcadı. En pahalı albüme imza atacak olan Akalın, aranjeler ve 15 şarkı olmak üzere çalışması için toplamda  1,5 milyon TL harcadı! 

120 bin TL’lik kavga! 

Şarkıları itinayla seçen Demet Akalın, ‘Bağdat’ şarkısıyla başarılı çıkış yakalayan Ayla Çelik’ten 5 şarkı aldı. Bu eserlerin her biri için 60 bin TL verdiği iddia edilen ünlü isim, ardından bir şarkı için daha Çelik’in kapısını çaldı. Ancak bu kez işlerin seyri değişti. Çünkü Ayla Çelik, ‘Artık 60 bin TL değil, 120 bin TL istiyorum' diyerek Akalın’a ters yanıt verdi. 

Küskünlüğe Okan çözümü

Bu sözlerin ardından ikili kısa süreli bir tartışma yaşadı. 1 hafta sonra devreye Okan Kurt’un girmesiyle soğuk rüzgârlar dindi. Kurt, Ayla Çelik’i arayarak ‘Geçen tatsız bir olay olmuş. Sen bana hesabını gönder ben sana parayı gönderiyorum’ diyerek ikilinin arasını düzelti.   (Akşam)