HomeMagazinDEMET AKALIN: KENDİ KENDİME RAKİP YARATTIM

DEMET AKALIN: KENDİ KENDİME RAKİP YARATTIM

DEMET AKALIN: KENDİ KENDİME RAKİP YARATTIM

Bodrum Yalıkavak’ta bir mekanda sahne alan Demet Akalın, spor kıyafetiyle dikkat çekti. Ayağındaki beyaz zımbalı spor ayakkabılarını Milano’dan getirttiğini ve özel yapım olduğunu söyleyen Demet Akalın, “Bu ayakkabılar son para harcamalarımdı. Artık kalmadı, bütün para eve gidiyor” dedi.

Demet Akalın geçen gün Bodrum’da bir mekanda sahne aldı. Eşi Okan Kurt’un Dj’lik yapmasıyla ilgili olarak ise Demet Akalın şunları söyledi: “Okan’a nazar değdi. Dümdüz çimende düştü ve inanılmaz bir ödem var. Kanı alındı, ayrıştırıldı ve tekrar geri verildi. Bugün yürüyor ama halsiz, yarın akşam yine karşımda sahneye çıkıyor. Kendi kendime rakip yarattım ama çok zevk alıyor. Eskiden beri çalıyordu aslında Okan ama hep aile ortamında, arkadaş çevresinde çalıyordu. Hatta oturduğumuz siteden teklif gelmişti ama ben ne münasebet diye göndermemiştim 4 sene önce.”

LaPlaj’da Gülşen, Hadise ve kendisinin sahne almasıyla ilgili olarak sorulan soruya ise Demet Akalın, şu yanıtı verdi:

“Gülşen, Hadise ve ben normalde de bir araya geldiğimizde onun bunun dedikodusunu yapmıyoruz. Kendi işlerimizi konuşuyoruz. Gülşen’le ikimiz bir araya geldiğimizde de genelde çocuklardan bahsediyoruz. Biz pırlanta gibi kızlarız. Gerçekten kafalarımız da uyuşuyor. Hadise hiç konuşmaz zaten, Gülşen hemen boş ver geç der. Ben bazen kızdığımda açmak istiyorum mevzuyu ama hemen boş verin diyoruz.”

Sözcü