HomeTv dünyasiDELİ GÖNÜL DİZİSİNİN GÜNÜ DEĞİŞTİ!

DELİ GÖNÜL DİZİSİNİN GÜNÜ DEĞİŞTİ!

DELİ GÖNÜL DİZİSİNİN GÜNÜ DEĞİŞTİ!

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Salı günleri ekrana gelen dizi, gün değişikliğine gitti. Ekranların yeni yaz dizilerinden olan Deli Gönül’ün yayınlanacağı gün değişti. Peki Deli Gönül hangi gün yayınlanacak?

Fox TV’nin yaz dizisi Deli Gönül, salı günü başladığı ekran macerasında gün değişikliğine gitti. Dizi, yeni bölümleriyle pazartesi günleri sevenleriyle buluşacak.

Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş’ın yer aldığı dizide, Antakya’dan İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek iki öğretmenin aşk hikayesi anlatılıyor.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Kadrosunda Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan gibi isimleri barındıran dizinin 2. ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, yaz sezonunun merakla beklenen dizisi “Deli Gönül”ün başrol oyuncusu Murat Ünalmış, izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu, yeni dizisinde yardımsever ve öğrencilerini “iyi insan” olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş Hataylı bir edebiyat öğretmeni canlandırıyor.