HomeUncategorizedÇOK UZAK FAZLA YAKIN FİLMİNİN GALASINA ÜNLÜ AKINI

ÇOK UZAK FAZLA YAKIN FİLMİNİN GALASINA ÜNLÜ AKINI

ÇOK UZAK FAZLA YAKIN FİLMİNİN GALASINA ÜNLÜ AKINI

İkinci Bahar, Kara Melek, Yeditepe İstanbul, Hırsız Polis ve Gönül İşleri gibi birçok unutulmaz diziye imzasını atan ünlü yönetmen Türkan Derya’nın merakla beklenen ilk uzun metraj filmi “Çok Uzak Fazla Yakın”ın galası 20 Eylül Salı akşamı gerçekleştirildi. Cem Yılmaz, Ozan Güven, Sinem Kobal, Ahu Yağtu, Selma Ergeç, Bennu Yıldırımlar, Mehmet Ali Nuroğlu, Tayanç Ayaydın, Selen Uçer, Alper Saldıran, Murat Eken, Ümit Kantarcılar, Cihat Tamer, Seray Gözler, Bihter Dinçel, Onur Büyüktopçu gibi ünlü isimlerin katıldığı galada davetliler filmin sonunda duygusal anlar yaşadılar ve film ekibini dakikalarca ayakta alkışladılar.

Türkan Derya’nın ilk filminin galasında oğlu Ali Ateş de yanındaydı, galaya babası Ozan Güven’le beraber katıldı. 23 Eylül’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan ve bu sezonun en etkileyici aşk filmi olmaya aday Çok Uzak Fazla Yakın’ın başrollerini son dönemin dikkat çeken, genç oyuncuları Burcu Biricik ve Özgün Çoban paylaşıyor.

Yapımcılığını Ateş Film’in üstlendiği ve Bir Film’in dağıtımını yaptığı, iki üniversiteli gencin tutkulu aşkının anlatıldığı “Çok Uzak Fazla Yakın” filminin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik ve Özgün Çoban’ın dışında Alican Yücesoy, Metin Coşkun, Servet Pandur, Gamze Karaduman ve Kaan Yılmaz gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.