HomeUncategorizedCEREN KAPLAKARSLAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

CEREN KAPLAKARSLAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

CEREN KAPLAKARSLAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Rafet El Roman'la 2 yıllık evliliğini noktalama kararı alan Ceren El Roman ayrılık iddialarını doğruladı. Ceren El Roman 500 bin TL'lik tazminat istediği iddialarını ise yalanladı.

İlk evliliğinden 3 çocuğu olan Rafet El Roman, Ceren El Roman'dan yeni bir bebek istemeyince kriz çıkmış, 27 yaşındaki eşi birlikte yaşadıkları Almanya'dan Türkiye'ye dönmüştü. Bu sebeple araları uzun zamandır açık olan çift ayrılık kararı aldı.

Ayrılık kararı 5 ay önce alındı

Ceren El Roman ise Mehmet Ali Erbil ile birlikte olduğu iddialarını yalanladı. Ayrılık kararının 5 ay önce alındığını vurgulayan El Roman, boşanmak için 500 bin TL'lik tazminat istediği iddialarını sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile reddetti.

İşte Ceren El Roman'ın yaptığı o açıklama:

"Son bir kaç gündür hakkımda yapılan asparagas haberleri dinlemekten yoruldum. Mehmet Ali Bey ailecek görüştüğüm, sevdiğim saydığım bir insandır. 'Yakalandılar' başlığı altında sunulan fotoğraf iftar sofrasında topluca çektirdiğimiz, hatta herkesin kameraya bakıp gülümsediği bir fotoğraftır, yakalanacak bir durum söz konusu değildir. Rafet ile olan evliliğim asla ve asla bu yalan haberlerden dolayı bitmiş değildir. 5 ay önce aldığımız ayrılma kararının bu konu ile ilgili yakından veya uzaktan alakası yoktur. Ve kimse kimseden maddi bir talepte bulunmamıştır. Başta Rafet olmak üzere, bütün ailem bu çıkan yalan haberlere derin üzüntü duyuyoruz."

Tüm malları bölüşecekler

Ceren El Roman ile sosyal medyadaki bütün fotoğraflarını silen 47 yaşındaki Rafet El Roman ise geçtiğimiz günlerde 'Mahkemeye başvurduk, boşanıyoruz' açıklamasını yaptı. Almanya'da evlenen ve kanuna göre evlendikten sonra edindikleri tüm malları yarı yarıya bölüşmesi gereken ikilinin, ayrılık sonrası mal varlığı 'Alman usulü' olarak bölüşülecek.