HomeMagazinCANER CİNDORUK’UN ÜNÜ TÜRKİYE’Yİ AŞTI!

CANER CİNDORUK’UN ÜNÜ TÜRKİYE’Yİ AŞTI!

CANER CİNDORUK’UN ÜNÜ TÜRKİYE’Yİ AŞTI!

Şimdilerde Kanal D’de yayınlanan ‘Sadakatsiz’de rol alan Caner Cindoruk, Güney Amerika’da yayınlanan dizilerinden dolayı yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip. Yakışıklı oyuncu, son olarak Arjantin’in en çok izlenen programlarından birinin canlı yayınında hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Rol aldığı diziler yurt dışında da büyük ilgi gören oyuncu Caner Cindoruk, Arjantin’de yayınlanan ‘Corta Por Lozano’ adlı programın canlı yayınına konuk oldu.

“İNANILMAZ MESAJLAR ALIYORUZ”
“Yayınlanan dizilerinizin bu kadar ses getirmesini bekliyor muydunuz? Arjantin’de diziniz yayınlandığında hayat duruyor” sorusuna Cindoruk, “Aslında bu kadar ilgi olacağını düşünmemiştim ama inanılmaz mesajlar alıyoruz” dedi.

“ARJANTİN’E GELECEĞİM”
“Arjantin’e gelmek ister misiniz?” sorusuna oyuncu, “Daha önce gelmedim ancak çok istiyorum. Özellikle futbol konusunda Arjantin’i takipteyim. Arjantin bana otantik gelen ülkelerin başında geliyor. Pandemiden sonra kesinlikle gelmek istiyorum” diye konuştu.

İSPANYA’DA DA ÇOK SEVİLİYOR
İspanya’da da büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve George Clooney ile karşılaştırılan oyuncu, birkaç ay önce İspanya’nın EL Espanol gazetesine röportaj vermişti.

İspanya’da George Clooney ile karşılaştırılan ve bu konu hakkındaki düşünceleri sorulan Cindoruk, “George Clooney çok sevdiğim, çok önemli bir oyuncu. Ona benzetilmek tabi ki güzel bir duygu” şeklinde konuşmuştu.