HomeMagazinCANER ÇALIŞIR’IN ÖLÜMÜNDEN SONRA ŞOK İDDİALAR!

CANER ÇALIŞIR’IN ÖLÜMÜNDEN SONRA ŞOK İDDİALAR!

CANER ÇALIŞIR’IN ÖLÜMÜNDEN SONRA ŞOK İDDİALAR!

Sosyal medya fenomeni ve Dj Caner Çalışır, önceki gün sabah saatlerinde ani ölümüyle sevenlerini ve dostlarını acı içinde bıraktı. 31 yaşında hayata veda eden Çalışır’ın cenazesiyle ilgili çok konuşulacak iddialar ortaya atıldı.

2016 yılında çoklu organ yetmezliği sebebiyle hastanede yoğun bakıma alınan, daha sonra sağlığına kavuşan Caner Çalışır, geçtiğimiz gün kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Acı haber sonrası ünlü ismin sanatçı dostları, sosyal medyada üzüntülerini dile getirdi. 10 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen cenazenin ardından yapılan açıklamalar ise dikkat çekti.

‘Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının haberine göre; sosyal medya fenomenleri Selin Ciğerci ve Murat Övüç, şok iddialarda bulundu.

KİMSESİZLER MEZARLIĞI DETAYI!
Murat Övüç, 31 yaşındaki vefat eden Caner Çalışır’ın, kimsesizler mezarlığına gömülmesine engel olmaya çalıştıklarını söyledi.

Murat Övüç, cenazeye gelen Çalışır’ın dostlarının, 6 bin liralık mezarlık masrafını ödemeyi teklif ettiğini açıkladı.

Ancak mezarlık masrafını karşılama isteğinin Caner Çalışır’ın ailesi tarafından reddedildiği iddia edildi.

“CENAZEYE NE ANNESİ NE DE ABLASI GELDİ”
Ayrıca gazeteci Bilal Özcan’ın canlı yayınına katılan fenomen dj’in yakın dostu Cemile Kaya ise “Çalışır’ın cenazesine ne annesi ne de ablası geldi” dedi.