HomeMagazin‘CANAVAR GİBİ’ FİLMİNİN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

‘CANAVAR GİBİ’ FİLMİNİN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

‘CANAVAR GİBİ’ FİLMİNİN ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

Başrollerinde Şevket Çoruh ile Ayçin İnci’nin yer aldığı fantastik komedi filmi “Canavar Gibi” filminin çekimleri sona erdi.

Yapımcılığını Empati Yapım’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Özgür Bakar’ın oturduğu sezonun iddialı fantastik komedisi “Canavar Gibi” filminin çekimleri tamamlandı. Çekimleri 4 hafta süren ve büyük bir bölümü İstanbul’un Beykoz ilçesinde yapılan filmin seti, eğlenceli anlara sahne oldu.

ARKA SOKAKLARIN ‘MESUT KOMİSERİ” FRANKENSTEIN OLDU!

Filmde “Gürbüz” karakterini canlandıran başrol oyuncusu Şevket Çoruh, özel bir makyajla İngiliz yazar Mary Wollstonecraft Shelly’nin sinemaya uyarlanan unutulmaz eseri “Frankenstein”ın Türk versiyonu olan “Frankeştayn”a hayat verdi. Çoruh’un makyajını, plastik efekt&make-up artist Derya Ergün yaptı. Ayrıca ünlü oyuncuya “Frankeştayn” rolü için Londra’dan özel bir perukla, plastik makyaj ürünleri getirildi.

GÜLME GARANTİLİ

Senaryosunu Özgür Bakar, Suat Özkan ve Alper Kıvılcım’ın birlikte kaleme aldığı ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, sürpriz konuk oyuncularıyla da gülmekten kırıp geçirecek.

Ekim ayında vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda ise Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Haldun Boysan ve Nazlı Tosunoğlu yer alıyor.