BÜYÜKŞEHİR DEV ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid -19 herkesi etkilediği kadar spor dünyasını da etkiledi. Pandemi sonrasında yapılan yılın ilk organizasyonu Kocaeli Atatürk spor salonunda gerçekleştirildi.
Akbulut Fight arenada birbirinden çekişmeli maçlar yapılırken, Pandemi sebebiyle seyirciye kapalı olan galada , sporcu ve görevliler hes kodları kontrol edilerek organizasyona dahil edildi. Sadece protokolün dahil olduğu geceye, Kocaeli MHP milletvekili Saffet SancaklıKocaeli Büyükşehir Başkan vekili, sanatçılardan Eypio ve Sevda Özkaran misafir olarak katıldı. Tv8.5 kanalından verilen yayınla izleyicilerle 1 yıl sonra Özlem giderildi. Geceyi usta isim Fikret Engin yorumlarken ünlü Anonsör Tarık Sayın ringde Seyircilerle buluştu. Promotör Vedat AKBULUT kickboks severlere daha büyük bir sürpriz yapacağını iletti. Gecenin anısına Milletvekili Saffet SANCAKLI ve EYPİO’a eldiven hediye edildi.