HomeMagazinBÜYÜK AŞK BİTTİ Mİ?

BÜYÜK AŞK BİTTİ Mİ?

BÜYÜK AŞK BİTTİ Mİ?

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural ayrıldı mı?

Önümüzdeki aylarda evlenecekleri konuşulan çift, tatilde kavga etti.

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, sevgilisi Kıvılcım Ural ile Bodrum’da kavga etti. Yaklaşık iki senedir birlikte olan ikili, geçtiğimiz hafta tatil için ilk olarak Alaçatı’ya gitmişti. Alaçatı’dan Bodrum’a geçen çiftin Bodrum’da kavga ettiği ve ayrıldığı iddiaları gündeme geldi

Aralarındaki problemleri çözemedikleri konuşulan ikilinin, ayrıldıkları iddia edildi. Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre; son dönemde evlenecekleri konuşulan çiftin güzel başlayan tatili, kötü noktalandı.

İstanbul’a geldikten sonra kimseyle görüşmeyen şarkıcının sadece çocuklarıyla vakit geçirdiği önü sürüldü. Piriler’in, boşandıktan 1,5 yıl sonra Özgür İnal’la yeni bir aşka yelken açtığı dönemde, ikilinin kavgası dikkat çekti. Kendisini Kıvılcım Ural’la aldattığı için boşandığı eski eşi Kaan Tangöze’nin evlenmemek için söz verdiğini söylemişti. Piriler, geçen mart ayında “Kaan ile Kıvılcım’ın ilişkileri bitti” demiş, Tangöze ise bu sözlere basın açıklcamasıyla “Kıvılcım üzerine yapılan baskıdan duyduğum rahatsızlığı belirtmek isterim” diye cevap vermişti.