HomeUncategorizedBURAK YILMAZ’DAN EŞİNE EN PAHALI ÖZÜR!

BURAK YILMAZ’DAN EŞİNE EN PAHALI ÖZÜR!

BURAK YILMAZ’DAN EŞİNE EN PAHALI ÖZÜR!

İstem Yılmaz, 4 aylık hamile olduğu sırada eşi Burak Yılmaz'a boşanma davası açıp tazminat istemişti. Daha önce de defalarca kez ayrılıp barışan ünlü çiftin, evliliği üzerindeki kara bulutlar ikinci bebeklerinin dünyaya gelmesiyle birlikte dağıldı.

SORUNLARI AŞMAK İSTİYOR

Kızı Derin'in doğumunun ardından İstanbul'a gelen Burak Yılmaz, eşinin gönlünü bir nebze de olsun aldı. Önceki gün İstem Yılmaz'a doğum hediyesi olarak Range Rover bir cip alan futbolcu, değeri 1 milyon lira olan araçla eşinden 'özür dilemiş' oldu.

Ünlü çiftin, sorunlarını çözmek üzere olduğu iddialar arasında.

Futbol kariyerine Çin'in Beijing Guoan kulübünde devam eden milli futbolcu Burak Yılmaz, ikinci kez baba olmuş ancak boşanma aşamasında olduğu eşiyle ayrı yaşadığı için kızı Derin’in doğumuna yetişememişti.

Burak Yılmaz'ın eşi İstem Yılmaz, şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı. İstem Yılmaz, hamileyken kocası tarafından darp edildiğini, konsolosluk görevlilerinin yardımıyla hastaneye götürüldüğünü iddia etmişti. İstem Yılmaz’ın milli futbolcu Burak Yılmaz’dan 12 milyon TL tazminat, 50 bin TL de nafaka istemişti. Takvim