HomeMedyaBURAK ÖZÇİVİT HAYRANLARINA SORDU: KISA SAÇ MI, UZUN SAÇ MI?

BURAK ÖZÇİVİT HAYRANLARINA SORDU: KISA SAÇ MI, UZUN SAÇ MI?

BURAK ÖZÇİVİT HAYRANLARINA SORDU: KISA SAÇ MI, UZUN SAÇ MI?

Kuruluş Osman dizisinde Osman’ı canlandıran oyuncu Burak Özçivit, dizi için bir süredir uzun kullandığı saçlarını kestirdi. Yeni imajını sosyal medya hesabından paylaşan Özçivit hayranlarına sordu: Kısa saç mı, uzun saç mı?

Atv’de ekrana gelen Kuruluş Osman, yeni sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Önceki gün hayranlarına müjdeli haberi veren Burak Özçivit, Kuruluş Osman’ın 2. sezon afişini paylaştı. Özçivit paylaşımına, “2. sezon geliyor” notunu düştü.

YENİ İMAJI DİKKAT ÇEKTİ

Kuruluş Osman’ın Osman Bey’i Burak Özçivit’in sürpriz paylaşımında yeni imajı ise dikkat çekti. Saçlarını kestirdiği görülen Özçivit, daha sonra yaptığı paylaşımda “Saçlara veda. Özlenen günlere doğru” mesajını not düştü.

“KISA SAÇ MI, UZUN SAÇ MI?”

Paylaşımının büyük ilgi görmesinin ardından Burak Özçivit hayranlarının görüşlerini merak etti. Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Özçivit, “Kısa saç? – Uzun saç?” diyerek hayranlarına soru yöneltti. Yakışıklı oyuncunun sorusu takipçilerini ikiye böldü. Kimi kısa saçın daha iyi göründüğünü belirtti, kimi de ‘uzun hali daha iyiydi’ dedi.