HomeMagazin‘BU FOTOĞRAF SENİNLE KUTLADIĞIMIZ İLK DOĞUM GÜNÜNDEN…’

‘BU FOTOĞRAF SENİNLE KUTLADIĞIMIZ İLK DOĞUM GÜNÜNDEN…’

‘BU FOTOĞRAF SENİNLE KUTLADIĞIMIZ İLK DOĞUM GÜNÜNDEN…’

Bülent Şakrak’tan Ceyda Düvenci’ye romantik doğum günü mesajı…

2015 yılında kendisi gibi oyuncu Ceyda Düvenci ile nikah masasına oturan Bülent Şakrak, sosyal medya hesabından Düvenci’nin yeni yaşını romantik bir mesajla kutladı. Şakrak, eşiyle çekildiği bir kareyi yayınlayarak, “Dinlediğim en güzel türkülerimsin” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürüyor.

Instagram’a eklediği mutlu aile pozlarıyla dikkat çeken Şakak, bu kez Düvenci’nin 43. yaşına özel romantik bir paylaşımda bulundu.

Eşiyle çekildiği bir kareyi yayınlayan oyuncu, altına şu notu düştü:

Bu fotoğraf seninle kutladığımız ilk doğum gününden. 5 yıl olmuş bile. Neler oldu, neler geçti… İyi ki dediğimiz bir yılın hali. Şükür… Kim bilir daha neler olup geçecek…Çoluk çocuğa karışmış, hayat maçını şimdilik önde oynamaya devam ederek şans ile çabayı, istemek ile duayı, hayal ile rüyayı bir arada tıpkı bir lunapark kıvamında geçirdiğimiz yeni yaşların olsun. Dinlediğim en güzel türkülerim, en şık fırtınalarda çocuklarımla demir attığım limanımsın.
Hastalık ve sağlıkla bu zaman da bir hayli dalga geçerek, iyi gün ve kötü günü kıblemiz bilerek, inandığım kutlu yolda el ele yürüdüğümsün. Yaşların, yaşlarımız nice olsun. Hak korusun, saklasın bizi. Seni seviyorum.Bülent Şakrak’ın paylaşımının altına takipçileri, yüzlerce ‘iyi ki doğdun’ dileklerini sundu.