HomeUncategorizedBU AŞK ÇOK KONUŞULUR!

BU AŞK ÇOK KONUŞULUR!

BU AŞK ÇOK KONUŞULUR!

Birlikte kamera karşısına geçtikleri “Her şey Aşktan” filminde tanışan Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız, filmde senaryo gereği aşk yaşıyorlardı! Senaryo gereği Şükrü Özyıldız’la aşk yaşasa da adı filmdeki diğer rol arkadaşı Minik Serçe’nin yakışıklı oğlu Mithat Can’la aşk dedikodusuna karışmıştı.

AŞK SORULARINA YANIT VERMEK İSTEMEMİŞTİ

Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, Şeref Meselesi dizi setinde tanıştığı Şükran Ovalı ile uzun soluklu bir ilişki yaşamış, kısa süre önce ilişkilerinin bittiğini açıklamıştı. Şükrü Özyıldız şimdilerde, Okan Yalabık'tan ayrıldıktan sonra aşk hayatını soran gazetecilere daha 3 gün önce  “Siz bunu bana sormamış olun, ben de duymamış olayım” cevabını veren Hande Doğandemir birlikte!

Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız'ın aşklarını, çiftin yakın çevresi fısıldadı. Yapımcılığını Özcan Deniz'in üstlendiği “Her şey Aşktan” filminde Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ve Şükrü Özyıldız ile kamera karşısına geçen Hande Doğandemir'in filmdeki aşk acısını da Şükrü Özyıldız dindiriyordu! Hande Doğandemir daha önce Kerem Bursin ve Barış Arduç ile de aşk yaşamıştı. Çift şimdilik aşklarını gizli yaşamayı tercih ediyor ve yakın çevresinin söylediğine göre genellikle Şükrü'nün evinde görüşmeyi tercih ediyor.