Homeİş DünyasıBORİS JOHNSON’UN MÜDAVİMİ OLDUĞU ETÇİ MEHMET, İNGİLTERE’DE 4. ŞUBESİNİ AÇIYOR

BORİS JOHNSON’UN MÜDAVİMİ OLDUĞU ETÇİ MEHMET, İNGİLTERE’DE 4. ŞUBESİNİ AÇIYOR

BORİS JOHNSON’UN MÜDAVİMİ OLDUĞU ETÇİ MEHMET, İNGİLTERE’DE 4. ŞUBESİNİ AÇIYOR

ETÇİ MEHMET, İNGİLTEREYİ FETHETTİ

‘Ailenizin Etçisi’ olarak şöhrete kavuşan Etçi Mehmet, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da büyümeye devam ediyor.  Nefis lezzetleri ile 6 ülkede 20 lokasyonda hizmet veren Etçi Mehmet, İngiltere’de dördüncü şubesini açmaya hazırlanıyor. 2022’de İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni şubesini hayata geçirmeyi planlayan Etçi Mehmet, mekanın restorasyon çalışmaları başladı.

Uluslararası alanda Türkiye’nin önemli marka yüzleri arasında yer alan Etçi Mehmet, Manchester, Birmingham ve Liverpool’dan sonra Londra’nın merkezinde açacağı şubesiyle çok özel bir projeye imza atmak istiyor. İstanbulların keyifli buluşma noktası olarak markalaşmaya başlayan Etçi Mehmet, dünya standartlarında hizmet anlayışıyla çıktığı yolda Steakhouse ve burger konsepti ile şu anda İngiltere, Suudi Arabistan, Lübnan, Katar ve Fas’ta olmak üzere 6 ülkede misafirlerini ağırlıyor. Alkolsüz Steakhouse konseptiyle geçtiğimiz yıl  İngiltere’de  ‘En İyi Alkolsüz Steakhouse Restoranı ödülünü alan  Etçi Mehmet’in müdavimleri arasında İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Manchester United’ın yıldız futbolcusu Paul Pogba, İngiltere’de forma giyen milli futbolcumuz İlkay Gündoğan gibi ünlü isimler bulunuyor. 

BAYRAĞIMIZI TEMSİL ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

 Yurt dışında da büyümeye başladıklarını söyleyen Etçi Mehmet, “Bayrağımızı, Türk gastronomisini her zaman en iyi şekilde temsil etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.  Pahalı steakhouse restoranlarının aksine çok daha ekonomik olan Etçi Mehmet, hem lezzet hem de uygun fiyatlarıyla açıldığı günden bu yana, ağzının tadını bilen etseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.