HomeUncategorizedBOĞAZİÇİ’NİN İNCİSİ PORTAXE

BOĞAZİÇİ’NİN İNCİSİ PORTAXE

BOĞAZİÇİ’NİN İNCİSİ PORTAXE

Portaxe, üstün hizmet anlayışı ve boğaziçinin benzersiz manzarasıyla her türlü organizasyon için ideal bir mekan olarak tüm dikkatleri üzerinde topluyor. 2006 yılında hizmete giren ve 2007 yılında Shine salonunun katılması ile büyüyen "PORTAXE" in işletmesini 2006 yılından bu yana LS Banquet üstleniyor. PORTAXE kapalı ve açık alanları ile  kurumsal toplantılar, şirket eğitimleri, düğün, lansman, mezuniyet balosu,  kokteyl, parti,  kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi  gibi özel davetlerin yanı sıra ünlü sanatçılarla düzenlediği “Gala Geceleri” ile yılın 365 günü hizmet veriyor.

Yazları boğaz manzarası eşliğinde günbatımına uzanan terasta, kışın soğuk gecelerinde ise İstanbul Boğazı manzaralı kapalı alanında birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapan PORTAXE, kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile en unutulmaz davetler ve lansmanlar için akla ilk gelen mekanlardan biri. 
Açık hava organizasyonlarında, kokteyl düzeninde 2500, oturma düzeninde ise  650 kişiyi ağırlayabilen PORTAXE,  kapalı salonunda  kokteyl düzeninde 1000 ve oturma düzeninde de 550 kişiye kadar üst düzeyde hizmet verebiliyor. 

Kendine ait bir iskelesi de bulunan Portaxe, davetlere deniz ulaşımı ile katılmak isteyen misafirlerine de büyük kolaylık sağlıyor. 

Geniş bir otopark alanında vallet parking hizmetini de sunan Portaxe’de her pazar brunch da düzenleniyor. Yaklaşık 90 çeşitten oluşan zengin açık büfesi ile her Pazar günü saat 10:00 – 14:00 arası haftanın stresini benzersiz Boğaz manzarası eşliğinde atmak isteyenlere  lezzet dolu bir alternatif sunan PORTAXE, Minik misafirleri için de çocuk oyun alanı ve animatörleri ile programlar sunuyor. Portaxe’in kişi başı 60 TL olan brunch büfesinde usta aşçılarının özel yapım omletleri, birbirinden özel peynirleri, Bozcaada’dan özel getirilen nefis reçellerinin yanı sıra farklı diyet menüleri de dahil olmak üzere damak tadınıza hitap edecek pek çok farklı seçenek sunuluyor.