HomeMagazinBoğaç Aksoy Setlere geri dönüyor!

Boğaç Aksoy Setlere geri dönüyor!

Boğaç Aksoy Setlere geri dönüyor!

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’da ‘Volkan Komiser’ karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. Aksoy, setlere dönmek için hazır olduğunu söyleyerek hayranlarını sevindirdi.

Boğaç Aksoy, geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kemoterapi tedavisi gören oyuncu, koronavirüse yakalandığı için geciken kök hücre tedavisine de başladı.

geçtiğimiz gün hastane çıkışı ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap veren başarılı oyuncu, hayranlarını sevindiren haberi vererek şu ifadeleri kullandı…
“Son olarak 21 günlük bir tedavi kaldı, o da bittikten sonra kameraların karşısına çıkmak ve setlere dönmek için hazırım.”

Öte yandan sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve tedavisiyle ilgili süreçleri takipçileriyle paylaşan oyuncu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan ‘öldü’ iddiasına tepki göstermişti. “Mekanın cennet olsun” mesajının yazılı olduğu bir paylaşıma kendi hesabında yer veren Aksoy, şu ifadeleri kullanmıştı… “Aile dostlarımız, ailemizi arıyorlar, telaş etmişler. Lütfen böyle hassas bir dönemde çok yanlış.”diyerek, haberler karşısında tepkisini göstererek, bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.