HomeMagazinBlu TV’NİN BÜYÜK PRODÜKSİYONLU YENİ ÖZEL YAPIMI ‘BÖRÜ 2039’ GELİYOR!

Blu TV’NİN BÜYÜK PRODÜKSİYONLU YENİ ÖZEL YAPIMI ‘BÖRÜ 2039’ GELİYOR!

Blu TV’NİN BÜYÜK PRODÜKSİYONLU YENİ ÖZEL YAPIMI ‘BÖRÜ 2039’ GELİYOR!

Türkiye’nin ilk ve en büyük yerli video platformu BluTV’nin dijital platformlarda eşine rastlanmamış büyük prodüksiyonlu işi BÖRÜ 2039, seyircisine karanlık ve nefes kesen bir öykü sunmak için hazırlanıyor. Yapımcı ve yönetmen Alper Çağlar’ın hayal gücünden çıkan, CaglarArts-Insignia ortaklığının yapımcılığını üstlendiği aksiyon ve dramı birleştirmesiyle dikkat çeken BÖRÜ serisi, şimdi de kendi koyduğu çıtayı bilim-kurgu ile yükseltiyor. İlk seriden tanıdığımız bölüm yönetmenleri Can Emre ve Cem Özüduru’ya, BÖRÜ 2039’da ABD’de bağımsız aksiyon sinemasında ses getiren yönetmen Ahmet Atalay da katılıyor.

BluTV’nin yeni özel yapımı ‘BÖRÜ 2039’ için projenin ekibi dijital içerik üretiminde, ülkemizin teknik yapım gücünü gözler önüne sermek için çalışmalara başladı. Serinin ilk dizisi BÖRÜ’nün başlangıç tarihinden 25 sene sonrasını anlatan ‘BÖRÜ 2039’, 2039 yılında dünyanın çivisinin çıktığı bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Merakla beklenen dizi; ittifakların, düzenin ve sükunetin darmadağın olduğu bir zamanda dünya yeni bir savaşın eşiğindeyken başlıyor. İnsanlığın kontrolünden çıkmış tehlikeli teknolojilerin hüküm sürdüğü bu yeni dünyanın, savaşlarını ve güvenlik güçlerine etkilerini ele alacak olan dizinin içeriği ise şimdilik sır gibi saklanıyor.

Alper Çağlar’ın eş zamanlı ilerleyecek olan sinema filmi ‘İlk Göktürk’te kullanacağı yeni sinematografik yatırımlar ve uluslararası ekiplerden de yararlanacağı ‘BÖRÜ 2039’ projesi, uluslararası konuk oyuncuların yer alacağı çok dilli içeriğiyle 6 bölüm olarak tasarlandı.

‘BÖRÜ 2039’, 2021’de sadece BluTV’de!