HomeMagazinBİZİMLE EVDE KAL TÜRKİYE

BİZİMLE EVDE KAL TÜRKİYE

BİZİMLE EVDE KAL TÜRKİYE

Sartorial PR iş birliği içinde olduğu ekipleri harekete geçirerek her birinin özel ve birbirinden farklı yeteneklerini toplum için faydalı hale getirmek için kolları sıvadı. “evdekal” mesajının altını önemle vurgulayan Sartorail PR, bu dönemde en önemli iletişim aracının sosyal medya olmasından yola çıkarak “bu kanalı doğru kullanıma yöneltmek de bizim işimiz” diyerek “evdecocukvar” isimli bir sosyal medya kanalı oluşturdu.

Sosyal medyadan canlı yayın ve yayın sonrası Youtube’dan izleme imkanı ile yüksek katılımcı kitlelerine hitap edecek olan ‘’evdecocukvartv’’ ile ilk süreçte 0-6 yaş çocuklarına ve annelerine hizmet verirken ilerleyen günlerde ise yaş aralıklarının ve etkinlik alanlarının da artacağı programlar planlanmaktadır. Oyuncu Seren Fosforoğlu ve kızı Nil ile de sağlıklı eğlenceli yemek tarifleriyle her gün takipçilerin karşısına çıkacaklar ve mutlaka her gün bir uzman katılımı ile de çocuklara sağlıklı beslenme öğütleri ve annelere tavsiyelerde bulunacaklar. Kanaldaki aktivitelere renk katacak Opera Sanatçısı, Şan ve Piyano Eğitmeni Müzisyen Ahmet Serkan ile çocuklar eğlenerek öğrendikleri müzikler ile neşelenecek. Uluslararası Ödüllü Cimnastik Antrenörü Pera, çocukların evde egzersizle hareket özgürlüklerini sağlayarak miniklere farklı bir deneyim yaşatacak.

Her gün uzman görüşleri ve birbirinden farklı eğitmenler ile eğlenceli öğretici zaman dilimleri oluşturmayı planlayan Sartorial PR, böylelikle yaşamı eve sığdırarak “evdekal”’, “sağlıklıkal” Türkiye diyecek. Yoga, pilates, cimnastik, yaratıcı drama, müzik, yaratıcı el becerileri, sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine söyleşiler ve birbirinden farklı birçok aktivitenin yer alacağı kanalla her şeyden öte “evdekal” diyerek evde yaşamı sağlıklı ve zinde geçirtmek hedefleniyor. Yaşamlarımızı kısa bir süre için eve sığdırarak bir ömür özgür ve mutlu kalabiliriz…

@evdecocukvartv sosyal medya hesabımızdan her gün hangi saatte neler var takip edebilirsiniz.