HomeMagazinBİRCE AKALAY’IN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU!

BİRCE AKALAY’IN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU!

BİRCE AKALAY’IN YENİ PROJESİ BELLİ OLDU!

İbrahim Çelikkol’un yeni dizisindeki partneri Birce Akalay oldu.

Son olarak “Kördüğüm” dizisinde seyirci karşısına çıkan İbrahim Çelikkol, yeni projesi için hazırlıklara başladı.Çelikkol’un D Yapım imzalı yeni dizisinin adının “Sana Kalbimi Verdim” olduğu öğrenildi. Yakışıklı oyuncu, iki yıl önce TRT’nin “Seddülbahir 32 Saat” adlı dönem projesinde beraber çalıştığı yönetmen Yasin Uslu’yla bu dizide de yeniden bir araya geldi.

Geçmişinden dolayı kalbi buz tutmuş bir adamın hayatına giren güzel kadınla beraber yaşadığı büyük değişimi anlatan diziyi iki başarılı kalem Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat yazıyor. Şimdiye kadar çok sayıda reyting rekortmeni diziye imza atan Ergenekon ile Canpolat, geçen aylarda Dark Story isimli bir yapım şirketi açmış ve Kanal D için “Kara Yazı” adlı diziye imza atmıştı. İki ünlü senaristin yeni dizisinin başrol kadın oyuncusu için bir süredir görüşmeler yapılıyordu. Yeni sezonda Kanal D’nin yüzü olan Elçin Sangu da teklif götürülen isimler arasında yer almıştı.

Yapılan görüşmelerin sonunda İbrahim Çelikkol’un Kanal D’de ekrana gelecek yeni dizisindeki partneri belli oldu. Son olarak “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde Hayat öğretmen karakterini canlandıran “Birce Akalay rolün sahibi oldu.

MedyaTava