HomeMagazinBEREN SAAT KAYINVALİDESİYLE ARASINI DÜZELTTİ

BEREN SAAT KAYINVALİDESİYLE ARASINI DÜZELTTİ

BEREN SAAT KAYINVALİDESİYLE ARASINI DÜZELTTİ

Şarkıcı Kenan Doğulu (45) ile oyuncu Beren Saat (36), evliliklerindeki krizi aştı. Beren Saat, 1,5 ay önce kayınvalidesi Serpil Doğulu ile olan sorunlarını da çözdü.

Geçtiğimiz yıl boşanmanın eşiğinden dönen Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, şimdilerde aşklarını doludizgin yaşıyor.Posta’dan Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; Beren Saat 6 yıllık eşi Kenan Doğulu’nun ailesine karşı hep mesafeli bir duruş sergiledi.Gelin ve kayınvalide yalnızca doğum günü kutlamaları ve Kenan Doğulu’nun konserlerinde aile pozunun içinde yer aldı.İddiaya göre; Beren Saat ve kayınvalidesi arasındaki mesafe 2017 yazında soğukluğa dönüştü. 2018’de neredeyse hiç bir araya gelmediler.Mart 2019’da ise Beren Saat ile Serpil Doğulu’nun, Kuruçeşme’deki bir markette tartıştıkları basına yansıdı.

Çiftin geçen yıl yaşadığı 6 aylık ayrılık sırasında da Serpil Doğulu şu yorumu yapmıştı: “Onlara karışmıyorum, kendileri bilir.”

Eşi Kenan Doğulu ile yaşadıkları sorunları 6 ay önce aşan Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile de buzları 1.5 ay önce eritti.

Tarafları Kenan Doğulu bir araya getirdi. Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu’yu sık sık görüntülü arıyor.İhtiyaçları için market ve eczaneye sipariş veriyor. Ayrıca evde yaptığı ekmek çeşitlerini Serpil Doğulu’ya gönderiyor.