HomeMagazinBerdan Mardini kalbini komşusuna kaptırdı!

Berdan Mardini kalbini komşusuna kaptırdı!

Berdan Mardini kalbini komşusuna kaptırdı!

Milliyet’den Mesut Yımaz’ın haberine göre Berdan Mardini, Fatoş Yelliler ile on yıl süren evliliğini geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde noktalamıştı. Şimdi ise türkücünün komşusuyla aşk yaşadığı ve yakın çevresine ne kadar mutlu olduğunu anlattığı iddia edildi.

ÇOK MUTLUYUM”

Dünyaca ünlü Kosavalı R&B sanatçısı Morena Taraku ile aşk yaşadığı öne sürülen Mardini’nin, yakın çevresine “Morena’da aşk duygusunu gerçek anlamda yaşadım. Onunlayken çok mutluyum, hayatı tekrardan onunla buldum” dediği iddialar arasında. İkili, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla kendilerini ele verirken, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan türkücünün sürpriz doğum günü kutlamasını da Taraku’nun organize ettiği ortaya çıktı.


AYNI SİTEDE OTURUYORLAR

 43 yaşındaki şarkıcı Berdan Mardini ile 27 yaşındaki Morena Taraku’nun aynı sitede oturuyor olmaları ise bir diğer dikkat çekici konu oldu. Öte yandan geçtiğimiz günlerde ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk olan Mardini, eski eşi Fatoş Yelliler tarafından defalarca aldatıldığını belirterek şu açıklamayı yapmıştı:

“BENİ DAFALARCA ALDATTI” 

“Takma isimlerle beni defalarca aldattı. Bunlar dokuz yıla dayanıyor, hatalarım olabilir, karşı tarafın da olabilir ama böyle olmaması gerekiyordu. Ben konuşulmasını çok istedim. Biz de sabır taşı değiliz, utanç duyuyorum.” Türkücü, sözlerine “Benim derdim çocuklarım. Dosyamız gizli değil. Aldatmanın belgelerini elimde tutuyorum. Ben iddiayla konuşmuyorum” şeklinde devam etmişti.