HomeTv dünyasiBensu Soral’dan ‘Boşandılar’ İddialarına Yanıt Geldi

Bensu Soral’dan ‘Boşandılar’ İddialarına Yanıt Geldi

Bensu Soral’dan ‘Boşandılar’ İddialarına Yanıt Geldi


Geçtiğimiz gün, Bensu Soral ve Hakan Baş’ın boşandığı iddia edilmişti. Dün akşam bir davette görüntülenen Bensu Soral, özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Boşanma iddiasının asılsız olduğunu söyleyen Soral, “Gerçek değil o haber! Biz zaten Hakan ile ortak bir açıklama yaptık. Sizden bir şey gizlemiyoruz zaten. Daha önce anlattığımız gibi, hala bir karar veremedik. Bir boşanma söz konusu değil. Olursa zaten bunu saklamayız. Olduğunda sizinle paylaşırız. Şuan evliliğimizi kurtarmak için çabalıyoruz ama olmazsa da kısmet zaten bu işler…”


“hassasiyetinize ihtiyacımız var.”
“Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz, birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.” açıklamasında bulundu.