HomeMagazin“BEN DÜNYANIN EN ŞANSLI KADINIYIM”

“BEN DÜNYANIN EN ŞANSLI KADINIYIM”

“BEN DÜNYANIN EN ŞANSLI KADINIYIM”

Şarkıcı Berkay, 2016 yılında Özlem Ada ile evlenmiş, 2017 yılında da ilk çocukları Arya dünyaya gelmişti. Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından eşi Berkay Şahin’in yeni yaşını kutladı. Eşiyle birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Özlem Ada Şahin, paylaşımına, “Doğum günün kutlu olsun, el ele, göz göze, diz dize yaşlanmak evlatlarimizla birlikte nasip olsun bize. Arya’m ve diğer bebeğimiz çok şanslı senin gibi bir babaya sahip oldukları için” notunu düştü.

Şarkıcı Berkay, 2016 yılında Özlem Ada ile evlenmiş, 2017 yılında da kızları dünyaya gelmişti. Eşi Özlem Ada Şahin’le mutluluklarını bir kız çocukla perçinleyen Berkay, dünyaya gelen kızına Arya ismini vermişti.

Evliliklerinde mutlu günler geçiren ve ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından eşi Berkay Şahin’in yeni yaşını kutladı. Şahin, eşiyle birlikte çekilen fotoğraflarına şu notu düştü:

“BEN DÜNYANIN EN ŞANSLI KADINIYIM”

“Deli dolu sevgilim… Sen benim annem, babam, arkadaşım, kocam, sırdaşım, dünyam, her şeyimsin… İyi ki benim kocam olmuşsun. Ben dünyanın en şanslı kadınıyım. Gülüşlerimin sebebisin. Beni böyle güzel, özel ve eşsiz sevdiğin için ayrıca sana çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, el ele, göz göze, diz dize yaşlanmak evlatlarimizla birlikte nasip olsun bize. Arya’m ve diğer bebeğimiz çok şanslı senin gibi bir babaya sahip oldukları için. Seni seviyorum her şeyim. Nice senelere…”