HomeUncategorizedBEN DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SAHNE NE GÖRDÜM, GÖRMEDİM!..

BEN DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SAHNE NE GÖRDÜM, GÖRMEDİM!..

BEN DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SAHNE NE GÖRDÜM, GÖRMEDİM!..

Soner Olgun'u nasıl bilir, nasıl tanırsınız bilmem ancak son dönemde "sahne" denilince üzerinde tartışılamayacak tek isim, bence açık ara Soner Olgun'dur. 

"Bir adam, hiç ara vermeden sahnede 3 saat, 5 saat, 7 saat kalır mı" derseniz "Evet o adam Soner Olgun olursa" kalır!..

"Bir sanatçı sahnede ne kadar şarkı okuyabilir ki" derseniz, size Soner Olgun'un uçsuz bucaksız repertuarından bahsederim ve onlarca değil, rahat yüzlerce şarkı okuduğunu söyleyebilirim. Bu adamı bilen zaten biliyordur, bilmeyenler de hiç tereddüt etmesin, nerede sahne alıyorsa gidip izlesin, dinlesin ve eğlensin!..

Soner Olgun'u geçtim, hele o orkestra!.. Sahne soundları muhteşem, hepsi kendi enstrümanlarını çalma konuşunda duayen. Hal böyle olunca da ortaya muhteşem bir sahne şovu çıkıyor. 

Soner Olgun'u sahnede izleyin, dinleyin!.. Asla pişman olmayacaksınız!.. Eğer beğenmez ve pişman olursanız da, gelin ödediğiniz parayı benden geri isteyin!..

Sahnede kaç şarkı söylediği konusunda gerçekten kararsızım. O geniş repertuarı dinlerken nerelerden nerelere gittiğimi toparlayamıyor, yaşamadığım duygu kaldı mı diye de hala kendi kendimi sorguluyorum. 

Bence bu adam şu an ipliği kopuk bir uçurtma ve nerelere gidebileceğini, nerelere gelebileceğini emin olun ki kimse bilemez, kimse kestiremez!.. Bu adam her anlamda çok şeyi hakediyor!.. Bunu da eminim ki çok yakın zamanda herkes görecek!..

Tarzınız pop mu? Arabesk mi? Rock mu? Türkü mü? Bağlama mı? Keman mı? Gitar mı? Ahmet Kaya mı? Ferdi Tayfur mu? Barış Manço mu? Haluk Levent mi? Yunus Emre mi? Karacaoğlan mı? Ege havaları mı? Balkan mı? Ankara havaları mı? Karadeniz müzikleri mi? Bozlak mı? Sıra gecesi mi? Uzunhava mı? Senfoni mi? Yunan mı? Sirtaki mi? Irish music mi? Fransızca mı? Unutamadığınız okul şarkıları mı? Old Mc Donals mı? Ali Baba'nın Çiftliği mi? Bak postacı geliyor mu? Öyleyse bana kulak verin ve emin olun ki; Bu Soner Olgun denilen adamın sahnesinde yok yok!..

Soner Bey, lutfeder de sahne repertuarını bana yollarsa, burdan yayınlarım, siz de ne demek istediğimi anlarsınız!..

İYİ BAYRAMLAR…